Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop na 2019 Byk z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Przez cały 2019 rok będziesz musiał uporządkować swoje plany, a przede wszystkim ustalić, które z nich mogą faktycznie zostać wdrożone w życie, a które nie. Skorzystaj z tranzytu Jowisza w Strzelcu oraz z przejścia Saturna do Koziorożca, aby zyskać na pragmatycznym myśleniu i stać się bardziej wydajnym w działaniu. Czas, aby pokazać, do czego jesteś lub możesz być zdolny. Dając z siebie wszystko i dobrze organizując swój czas pracy, spełniasz zarówno swoje własne oczekiwania, jak i osób ważnych dla Twojej kariery.

Poświęcisz dużo czasu na pracę. Może to sprawić, że staniesz się mniej spontaniczny i zrelaksowany w życiu miłosnym. Liczysz przede wszystkim na wsparcie ze strony partnera. Jeśli Twój związek przechodzi właśnie trudny etap, to tylko poprzez komunikację uzyskasz odpowiedzi na Twoje pytania. Dzięki temu, harmonia powróci do Waszej relacji, a Ty będziesz gotowy na większe zaangażowanie się. Jeśli jesteś singlem, wygląda na to, że jesteś zdecydowany na rozpoczęcie poważnej relacji.

Uda Ci się zrealizować swoje marzenia, jeśli zdobędziesz zaufanie innych i utrzymasz dobre poczucie proporcji. Jesteś gotowy na wzięcie na swoje barki więcej odpowiedzialności lub na rozpoczęcie nowego stanowiska. Grudzień będzie idealnym miesiącem na przygotowanie przyszłości i na zebranie owoców swojej pracy, pełnej dyscypliny i koncentracji.

W celu utrzymania ciała i umysłu w dobrej formie, zmuś się do podjęcia się regularnej aktywności fizycznej. Aby zrzucić z siebie nagromadzone napięcie, rób częste przerwy w pracy. Świeże powietrze i natura zdecydowanie wpłyną pozytywnie na Twoje samopoczucie! Uda Ci się utrzymać tempo, jeśli tylko zwrócisz uwagę na swój styl życia i wprowadzisz potrzebne zmiany.

Twoimi głównymi celami w tym roku będą: mierzyć wyżej, wciąż stawać się lepszym i spełniać się! Zachowaj więc w sobie tę pewność siebie i miej do siebie zaufanie! Skorzystaj z okazji, które się pojawią i wykaż się samodyscypliną.

Byk: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko