Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop na 2019 Panna z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Na początku tego roku, Jowisz w Strzelcu, będący w kwadraturze do Neptuna w gwiazdozbiorze Ryb, sprawi, że poczujesz, że wszystko Ci umyka przez palce i że nic nie jest takie, jak chcesz. Ta atmosfera może stworzyć napięcia i spowodować w Twojej głowie wiele wątpliwości. Nie panikuj! Saturn dołączy do Plutona, dzięki czemu odnajdziesz swój spokój i obierzesz dobrą drogę w kierunku realizacji swoich celów zawodowych. Pod koniec roku, Twoja powaga, motywacja oraz Twoje zasługi zostaną nagrodzone, co upewni Cię w obranej przez siebie ścieżce.

Na początku roku – burze na horyzoncie. Nie dostosowujesz się za bardzo do swojego partnera, a na dodatek kładziesz na jego barkach ciężar niepowodzenia. Tak naprawdę to Ty odczuwasz pewien dyskomfort, nie on. Jeśli jednak przeanalizujesz to wszystko, zapragniesz stworzenia nowych wspólnych planów i powrotu do pełni szczęścia. Jeśli jesteś singlem, skupisz się przede wszystkim na swojej karierze zawodowej i w dużej mierze zamkniesz się na poznawanie nowych ludzi. Jeśli jednak nadarzy się taka okazja, przywiążesz dużą wagę do osoby, która w zupełności będzie spełniać Twoje kryteria i oczekiwania.

Na początku tego roku odczujesz napięcie w atmosferze, co sprawi, że staniesz się szczególnie drażliwy. Relacje z innymi nie będą więc zbyt spokojne. Masz poważne problemy z komunikacją! Wraz z biegiem czasu, atmosfera się rozluźni, zwłaszcza dzięki Jowiszowi w gwiazdozbiorze Koziorożca. Zmienisz więc swoją postawę i bardziej skupisz się na relacjach z innymi. Odnajdziesz również pewność siebie! Dzięki temu, nie będziesz się już bać, aby postawić nowy krok w kierunku rozwoju swojej kariery.

Twoja nadmierna nerwowość będzie płatać Ci figle! Wszelki stres, wywołany skomplikowanymi sytuacjami, będzie mieć negatywny wpływ na Twój organizm. Aby temu zaradzić, należy ewakuować swoje wewnętrzne napięcia i często odpoczywać. Dzięki temu, zyskasz nie tylko na spokoju, ale również na nowych pokładach energii!

Nie pozwól się zdestabilizować byle prowokacją. Dyplomatyczna postawa jest najlepszym sposobem na uniknięcie konfliktu. Skoncentruj całą swoją energię na realizacji swoich ambicji.

Panna: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko