Dzisiaj, Niedziela 09 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Panna na Luty 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 09/05/2021

Twoje prognozy astralne na Luty 2019

Z dnia na dzień, to inni lub Twoja druga połówka nabiera znaczenia w Twoim życiu, wraz z przejściem Merkurego i Słońca do komplementarnego znaku Ryb. Te tranzyty obdarzą Cię łatwością komunikacji. Jest to więc najlepszy czas na rozmowy, znalezienie idealnych kompromisów, na zgody, podpisywanie umów, a nawet małżeństwa. Może to jednak również być miesiąc pełen stresu, gdyż Jowisz w Strzelcu zaostrza wszelkie uczucia, co może wpłynąć na Ciebie tendencją do dramatyzowania, do brania marzeń za rzeczywistość... Na szczęście, Saturn w Koziorożcu zachęci Cię do większej dyscypliny i rygoru. Nie zmienia to faktu, że mieszanina tych sprzecznych wpływów może stworzyć w Tobie wiele niepokoju i nerwowości; potrzebujesz odpoczynku. Pozwól sobie również od czasu do czasu na pomyłkę, nikt nie jest idealny. Twoja dbałość o szczegóły może doprowadzić do spowolnienia pewnych projektów, przez co niepotrzebnie czujesz się winny.

Miłość

Wystrzegaj się złudzeń i sprzecznych wpływów, które mogą zdestabilizować Twoje relacje. Jednak obecność Wenus w Koziorożcu pomoże Ci, jeśli tylko nie skupisz się zbytnio na detalach.

Nasza rada dla Ciebie

Odpuść sobie czasami, pozwól sobie na dziwactwa i nie daj się zbytnim detalom lub skrupułom. Twój przewlekły lęk jest często źródłem samotności. Aby stworzyć piękne relacje, spróbój popracować nad zaufaniem.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko