Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop na 2021 Byk z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Uran i Pluton dotrzymają ci towarzystwa na nowej drodze. Przyniosą ci wsparcie w próbie zrozumienia swoich intencji. Neptun zwiąże cię z ludźmi, którzy są w stanie Cię zrozumieć i wesprzeć. Jednak twoje działanie będzie utrudnione przez rozdźwięk między Saturnem a Jowiszem, o ile nie zmienisz pewnych przekonań. W tym roku powodzenie twoich planów jest uwarunkowane oderwaniem od przeszłości i otwarciem umysłu na nowe idee.

Od początku roku Mars poprzez przejście w twoim znaku nada ton! To cię zmotywuje, aby twoje związki były zgodne z twoimi głębokimi przekonaniami. Wenus w Koziorożcu spowoduje, że wszystko się urzeczywistni. Wiosną Mars w Raku zaspokoi twoje miłosne emocje, byś poczuł się jak w raju. Znajdziesz tam wszystko - miłość, czułość i zmysłowość! Latem zdecyduj się na relaks, wspólne przebywanie i spontaniczność, zapominając o zaborczości. Uchroni to twoją ukochaną osobę przed niszczycielską jej siłą.

Duet Pluton i Neptun zawsze tak współgrają, byś był związany z ludźmi, o takich samych wartościach jak ty. Starannie będziesz wybierał grono znajomych, dzięki którym będziesz się rozwijał. Wstrzymany projekt będzie mógł latem ujrzeć światło dzienne i się urzeczywistnić. Twój dar łączenia ludzi, sprawi cuda. Potem pod koniec Mars będzie miał cię na oku. Uważaj na niego – będzie chciał zepchnąć cię do okopów, tłumiąć twój upór.

Saturn przeszkodzi ci w postawieniu siebie do pionu. Zaburzy twoje morale, razem z ideami i poglądami. Krótko mówiąc, między tobą a Saturnem zaiskrzy! To sprawi, że będziesz zrzędliwy. Już w styczniu planety, które ci będą sprzyjać, zainspirują cię do wznowienia hobby, które cię relaksuje. Zamiast przekonywać siebie, że nie masz czasu, działaj!

Nic nie zmusi Cię do stosowania koncepcji, które wydają się zbyt daleko idące lub utopijne. Zamiast tego, stwórz swoje i zrób to na swój sposób, a osiągniesz nieoczekiwane korzyści.

Byk: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko