Twoje astrologiczne prognozy na 2021 Byk

Uran i Pluton dotrzymają ci towarzystwa na nowej drodze. Przyniosą ci wsparcie w próbie zrozumienia swoich intencji. Neptun zwiąże cię z ludźmi, którzy są w stanie Cię zrozumieć i wesprzeć. Jednak twoje działanie będzie utrudnione przez rozdźwięk między Saturnem a Jowiszem, o ile nie zmienisz pewnych przekonań. W tym roku powodzenie twoich planów jest uwarunkowane oderwaniem od przeszłości i otwarciem umysłu na nowe idee.

Roczny Horoskop na 2021 dla Byk
Idź do

  Miłość i relacje na 2021 Byk

  Od początku roku Mars poprzez przejście w twoim znaku nada ton! To cię zmotywuje, aby twoje związki były zgodne z twoimi głębokimi przekonaniami. Wenus w Koziorożcu spowoduje, że wszystko się urzeczywistni. Wiosną Mars w Raku zaspokoi twoje miłosne emocje, byś poczuł się jak w raju. Znajdziesz tam wszystko - miłość, czułość i zmysłowość! Latem zdecyduj się na relaks, wspólne przebywanie i spontaniczność, zapominając o zaborczości. Uchroni to twoją ukochaną osobę przed niszczycielską jej siłą.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2021 Byk

  Duet Pluton i Neptun zawsze tak współgrają, byś był związany z ludźmi, o takich samych wartościach jak ty. Starannie będziesz wybierał grono znajomych, dzięki którym będziesz się rozwijał. Wstrzymany projekt będzie mógł latem ujrzeć światło dzienne i się urzeczywistnić. Twój dar łączenia ludzi, sprawi cuda. Potem pod koniec Mars będzie miał cię na oku. Uważaj na niego – będzie chciał zepchnąć cię do okopów, tłumiąć twój upór.

  Dobrostan na 2021 Byk

  Saturn przeszkodzi ci w postawieniu siebie do pionu. Zaburzy twoje morale, razem z ideami i poglądami. Krótko mówiąc, między tobą a Saturnem zaiskrzy! To sprawi, że będziesz zrzędliwy. Już w styczniu planety, które ci będą sprzyjać, zainspirują cię do wznowienia hobby, które cię relaksuje. Zamiast przekonywać siebie, że nie masz czasu, działaj!

  Kariera i możliwości na 2021 Byk

  Nic nie zmusi Cię do stosowania koncepcji, które wydają się zbyt daleko idące lub utopijne. Zamiast tego, stwórz swoje i zrób to na swój sposób, a osiągniesz nieoczekiwane korzyści.

  Byk: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.