Dzisiaj, Piątek 22 Wrzesień 2023



Horoskop

Horoskop na 2021 Koziorożec z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Jowisz opuści twój znak, pozostawiając ci do wdrożenia projekty, pomysły, uczucia i dobre postanowienia. W tym roku będziesz miał dużo do zrobienia! Wsparcie ze strony Urana w Byku i opieka Neptuna pomoże Ci w tym wszystkim. Pluton natomiast, obecny w twoim znaku, zatroszczy się o twoją przemianę. Jego mocny wpływ, wraz z Marsem w Byku, z początkiem roku da niezwykle efektywną motywację. Od jesieni Mars w Skorpionie sprawi, że wszystko zacznie przyspieszać.

W tym roku będziesz miał szansę na spełnienie swoich życzeń. Pod koniec lutego przejście Wenus w Rybach przyniesie smak tego, co na ciebie czeka. Poczujesz klimat romantyczności, a Wenus wzbudzi zachwyt. Zaprosi cię do korzystania z przyjemności i podpowie, byś kierował się intuicją. Zachęci cię do wiary w to, co możliwe, chociaż nic nie będzie pewne. Aby jednak wszystko się ziściło, będziesz musiał poczekać na przejście Jowisza w Rybach od czerwca do lipca.

Rozpoczniesz rok od mocnego uderzenia : zajmiesz się nowymi projektami z nastawieniem na ich realizację. Mars w Byku poprowadzi cię ku temu celowi w bezpieczny i skuteczny sposób. Nic ci nie ucieknie, będziesz panował nad sytuacją ; poprowadzi cię twoja intuicja. Swoimi wątpliwościami i planami podzielisz się z gronem bliskich znajomych. Ich sugestie będą szczere, nie narzucające się. To ci się spodoba. Latem, z Marsem w Pannie, podejmiesz skalkulowane ryzyko. Jesienią Twoje plany dostaną poparcie wpływowych osób.

Będziesz w szczytowej formie fizycznej, a umysł będzie jak ze stali. Stres nie będzie miał nad tobą władzy. Opanujesz umiejętność odpuszczania sobie lepiej niż ktokolwiek inny. Jednak nie przeszkodzi Ci to zadbać o siebie od czasu do czasu. Trochę marszu lub relaksu dobrze ci zrobi.

W tym roku twoja zdolność do działania będzie maksymalna. Jednak, gdy odczujesz zewnętrzne napięcia – odpuść, ale trzymaj finanse w ryzach.

Koziorożec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko