Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop na 2021 Rak z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Poprzez swoją obecność przed swoim znakiem, Pluton będzie nieustannie zaburzał twoją pewność siebie i twoje wartości. Na szczęście Uran w Byku zapewni wsparcie w nawiązywaniu przyjaźni i wspólnych przedsięwzięć. Graczem, który zachęci cię do wykorzystania twojej wewnętrznej motywacji, aby osiągnąć cele, jest Neptun. Latem, przejście Jowisza do Ryb będzie miało wpływ na twoje aspiracje w kwestii twojego rozwoju i olbrzymich możliwości. W tym roku delikatna siła popchnie Cię naprzód, byś realizował swoje ambicje. Wykorzystaj szanse, które pojawią się na twojej drodze, przestań się bać.

Od początku roku Mars w Byku zajmie się tobą. Obudzi twoją emocjonalną naturę. Pod koniec lutego Wenus w Rybach roznieci w tobie romantyczne uczucia. W sąsiedztwie Neptuna twoja wyobraźnia wzrośnie. Czy miłość zrobi do ciebie słodkie oczy? Odpowiesz na nie trzepocząc rzęsami. Na wiosnę, z Marsem w twoim znaku, ty będziesz prowadzącym w tańcu. Uwolnisz się od kajdan. Ośmielisz się, będziesz uwodził, kochał. Latem Mars w Pannie pomoże ci określić właściwe granice. Począwszy od jesieni, Mars w Skorpionie rozpali twoje zmysły.

Zespół Neptun-Uran będzie manewrował, aby nadać spójność planom i relacjom. W pierwszej części roku, przy wsparciu Marsa, sprawy zaczną się zmieniać. Jednakże, aby sprawy nabrały tempa, będziesz musiał poczekać na przejście Jowisza w Rybach, które jest planowane na lato. Będziesz miał wszystkie karty w ręku, aby spełnić swoje zamierzenia. Jowisz w Rybach da dużą szansę, jednak jeśli pojawią się wątpliwości, będziesz mógł liczyć na swoich doradców, którzy ci pomogą.

Zaczniesz rok z trzeźwym umysłem i dobrymi postanowieniami. Jednakże, jest prawdopodobne, że popadną w zapomnienie. Jednak wrożysz je wraz z nadejściem pięknych dni. W czerwcu Mars w Skorpionie da ci dobry impuls i zapewni ci odwagę do końca roku.

W tym roku nie pozwól sobie na dekoncentrację z powodu zewnętrznych czynników. Pozostań na kursie i skup się na swoich ambicjach. Ten stan umysłu gwarantuje wielki sukces.

Rak: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko