Twoje astrologiczne prognozy na 2021 Skorpion

W zeszłym roku skorzystałeś z hojności wielkiego dobroczyńcy - Jowisza i doświadczonego Saturna. W tym roku czeka cię zmiana! Będziesz musiał zmierzyć się z niszczycielskim wpływem tych dwóch planet w Wodniku. Ponadto będziesz musiał kontynuować walkę z Uranem w Byku, który cię rozprasza. Aby utrzymać swoje nerwy w ryzach, możesz liczyć na wsparcie nieustępliwego Plutona w Koziorożcu i życzliwą ochronę Neptuna. Wizyta Jowisza w Rybach, pomiędzy czerwcem a lipcem, będzie dla ciebie owocna.

Roczny Horoskop na 2021 dla Skorpion
Idź do

  Miłość i relacje na 2021 Skorpion

  Mars w Byku zacznie rok od bicia w bęben. Czyżby ktoś chciał założyć obrączkę na twój palec? Czy zaangażowanie będzie drażliwym tematem? Oto pytania, na które będziesz musiał odpowiedzieć jeśli chcesz być spokojny. Wenus, w lutym pomoże ci zaoszczędzić czas, w kwietniu powtórzy pytania, w czerwcu zajmie się twoimi uczuciami, a w lipcu, w Lwie, rozzłości cię. Jesienią, przejście Marsa w twój znak, sprawi, że wybierzesz wyjście awaryjne.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2021 Skorpion

  W tym roku będziesz czuwał nad swoimi finansami, co sprawi, że innym trudno będzie ciebie zrozumieć. Jednak w wąskim gronie znajomych bęzdziesz czuł sie dobrze, choć nie będziesz rozmawiał otwarcie o swoich pomysłach. W tym roku pojawi się jakaś okazja, masz przeczucie. Pomiędzy czerwcem a lipcem przejście Jowisza w Rybach pozwoli ci ją złapać. Tak ale! Mars w Lwie może sprawić, że staniesz się rozrzutny. Unikniesz tego, jeśli posłuchasz podszeptów Wenus w Raku i będziesz ponad to !

  Dobrostan na 2021 Skorpion

  Na początku roku będziesz na krawędzi. Będziesz miał trudności z odpoczynkiem, a ten byłby dla ciebie zbawienny. Począwszy od wiosny zmotywujesz się do dbania o siebie. W tym roku, w miarę możliwości, staraj się regularnie ćwiczyć, co już latem przełoży się na super wyniki.

  Kariera i możliwości na 2021 Skorpion

  W biznesie będziesz na szczycie. Z drugiej strony, w kwestii miłości poniesiesz fiasko. W tym roku dobrze byłoby, abyś przemyślał tę sprawę, zamiast wiedzieć lepiej.

  Skorpion: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.