Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2023 dla Byk

Isabelle Fortes

Przejście Saturna do Ryb i Jowisza do Twojego znaku sprawi w tym roku, że Twoje życie będzie coraz lepsze. Ten sekstyl doprowadzi do lepszej jakości w codzienności i do stabilizacji tego, co już osiągnąłeś. Twoje projekty mogą się w końcu rozwinąć, a sukcesy są naprawdę na wyciągnięcie ręki. Możesz liczyć na wsparcie ludzi, którzy cię doceniają. Zaczynasz ten rok od wstania prawą nogą, a reszta już się potoczy. Pamiętaj, że to przede wszystkim Twoje doświadczenie doprowadzi do sukcesu.

Nie będziesz czuł się zbyt komfortowo na początku roku, ze względu na przejście Wenus do Wodnika. Napotkasz chwile pełne smutku i zdenerwowania. Ale za to wraz z przejściem Wenus do Ryb twoje uczucia odzyskają zdrową energię. Ten wpływ gwiazd połączy cię na nowo z pokrewnymi i rozproszą wszelkie nieporozumienia. W marcu i kwietniu zaufanie wróci już na stałe do twoich relacji, a miłość zakwitnie na nowo. W tym roku uda ci się w końcu zapanować nad swoją upartością i zaborczym charakterem, twoje relacje miłosne pełne będą uczucia i przyjemnego komfortu.

Na początku marca spadnie presja, a twoje postępy w życiu towarzyskim wreszcie staną się prostsze. Uzyskasz szacunek w swoim otoczeniu, dzięki swoim niesamowitym kompetencjom. Nie musisz już podejmować tak dużego wysiłku jak wcześniej, aby odnieść sukces. Przejście Jowisza do twojego znaku zapowiada nowy rozdział w życiu. Czekają cię nowe pomysły, które zamienią się w konkretne plany. Twój optymizm sprawia, że nie zniechęcasz się niczym i podejmujesz nowe wyzwania. Wciąż wprowadzasz zmiany! Jednym słowem, Jowisz przywraca znaczenie twojemu istnieniu, a Uran i Saturn pomagają w podjęciu się zmian. Nadrabiasz więc stracony czas, tak trzymać!

Wraz z odejściem Saturna odnajdziesz swój spokój i naturalne ciepło. Będziesz rozluźniony. Aby zachować ten spokój ducha, pamiętaj, że trzeba o to dbać. Spędź trochę czasu w naturze, możesz też oddać się ogrodnictwu, spacerom na świeżym powietrzu czy wycieczkom rowerowym. Tego nigdy nie za wiele!

Wystarczy, że połączysz rady, które usłyszałeś od innych i swoją intuicję, a osiągniesz wymarzony sukces. Twoje marzenia mogą się niedługo spełnić!

Byk: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko