Twoje astrologiczne prognozy na 2023 Rak

Zaczniesz ten rok od nieciekawego wpływu Jowisza w Baranie, ale jego szybkie przejście do Byka wprowadzi lekkość, którą z pewnością docenisz. Ten pozytywny wpływ zostanie wzmocniony przez Saturn w Rybach na początku marca. Te żywioły zarazem wody i ziemi dadzą ci szansę na poprawę jakości życia. Złagodzą rygor Plutona, co z pewnością zmieni bieg niektórych wydarzeń. Mars w Raku, Pannie i Skorpionie przekaże ci metody i strategie, aby każdy twój plan został konstruktywnie i trwale zrealizowany.

Roczny Horoskop na 2023 dla Rak
Idź do

  Miłość i relacje na 2023 Rak

  W tym roku czerpiesz korzyści z wpływu Wenus w Rybach, Byku, Raku, Pannie i Skorpionie. Bogini miłości obdarzy cię falami uwodzenia. Będziesz wiedzieć, kiedy ruszyć, a kiedy poczekać na właściwy czas. Powiązane z Jowiszem i Saturnem, twoje życie uczuciowe zostanie ukierunkowane na nowe tory. Uczucia rozkwitną, a nowe zobowiązania już są widoczne na horyzoncie. Twoje życie miłosne odnajdzie równowagę i uspokajający komfort. Twoje emocje mogą być czasem zwiększone przez wpływ Wenus w Baranie. Pamiętaj więc, aby mieć nad nimi kontrolę. I aby niczego nie przeoczyć, napełnij swoje relacje rodzinne taktem, zwłaszcza od września do grudnia.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2023 Rak

  Rozpoczniesz ten rok pełną parą, z ogromną ilością pomysłów i projektów w toku, nie mając jednak czasu ani środków na realizację ich wszystkich. Na początku marca przejście Saturna do Ryb zainspiruje cię do refleksji. Dzięki temu, zastanowisz się nad swoimi priorytetami. Dzięki przejściu Jowisza do Byka, jedno marzenie może się zrealizować. Wpływ tego układu doprowadzi do właściwych spotkań i okoliczności, dzięki czemu szczęście zapuka do twych drzwi. Z pomocą Marsa w Raku, Skorpionie i Pannie, otoczysz się odpowiednią ilością energii, aby zacząć nowe życie bez zbędnego ryzyka.

  Dobrostan na 2023 Rak

  Może wydać się to dziwne, ale Saturn w Rybach zarówno cię ożywia i uspokaja. Bardzo szybko odczujesz jego dobroczynny wpływ. Doda ci delikatności, nie lekceważąc jednocześnie twojej siły. To jest rok, w którym na nowo się odnajdziesz. Staniesz się świadomy swojej własnej osobowości i swojego potencjału. Świadomie wybierzesz też swoje miejsce w społeczeństwie. Twoje morale idą do góry!

  Kariera i możliwości na 2023 Rak

  W tym roku okoliczności sprawią, że jesteś w stanie osiągnąć to, czego od dawna pragnąłeś. Pamiętaj tylko, aby nie dać się zewnętrznym impulsom. Słuchaj się swojej intuicji.

  Rak: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.