Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Roczny Horoskop na 2023 dla Waga

Isabelle Fortes

Na początku roku Saturn kontynuuje swoje wpływy na tobie, obdarzając cię cierpliwością, wytrzymałością i brakiem przywiązania. Wszelkie niedogodności narzucone przez Plutona są mniej intensywne, co osłabi również wydarzenia spowodowane przez Jowisza. Ruchy gwiazd mogą powodować poczucie pustki. Pamiętaj jednak, by kontynuować drogę naprzód. Może to być ciężkie, ale nie poddawaj się. Pewne wydarzenia mogą doprowadzić do podjęcia drastycznych decyzji. Podeprzyj się drobnymi wpływami Marsa w Bliźniętach, Lwie, Wadze i Strzelcu, który obdarzy cię reaktywnością, charyzmą i optymizmem.

Ten rok zaczyna się dla ciebie szczęśliwie, dzięki Wenus w Wodniku, która stworzy atmosferę sprzyjającą spotkaniom i budowaniu relacji. Jeśli zręcznie poradzisz sobie z wątpliwościami i nieprzewidzianymi wydarzeniami na wiosnę, zakochasz się gdzieś pomiędzy czerwcem a październikiem. Korzystasz z namiętnego wpływu Wenus w Lwie, która doda szczęścia i błysku twojemu życiu uczuciowemu. Odrzuca wszelką monotonię, za którą nie przepadasz. Jeśli w kwestiach miłosnych październik był wielką pustką, Wenus w Wadze w listopadzie obdarzy cię nowymi możliwościami.

Do maja, pomimo kilku niebezpiecznych zwrotów akcji i wątpliwości, masz najlepsze karty w rękach. Mars w Bliźniętach obdarzy cię zasobami potrzebnymi do osiągnięcia sukcesu. Pomnoży on również dziesięciokrotnie twój wewnętrzny potencjał i zmotywuje cię do posuwania się naprzód. Jego przejście do gwiazdozbioru w lato jeszcze bardziej obdarzy cię motywacją do działania. Doda ci energii i charyzmy, abyś mógł stworzyć niesamowite relacje, polepszyć więzi z innymi i przyciągnąć wsparcie. Pewne wydarzenia mogą jednak popchnąć cię do podjęcia radykalnych decyzji. Wraz z przyjściem jesieni Mars przejdzie do twojego znaku, co pomoże ci w odnalezieniu kompromisu.

W kwestiach zdrowotnych może otaczać cię pewien niewytłumaczalny mrok w tym roku. Pesymizm pokazuje się na każdym kroku. Aby uniknąć tych stanów umysłu, użyj zasobów Wenus, twojej ulubionej planety. Od czerwca do października, gdy będzie ona w gwiazdozbiorze Lwa, odczujesz jej pozytywne wpływy. Pamiętaj wtedy, by o siebie zadbać, wychodź do ludzi, zrelaksuj się. Zaakceptuj wszystkie nowe możliwości, które są dobre dla twojego zdrowia.

W tym roku wystrzegaj się decyzji opartych na złych lub nielogicznych powodach. Podejmowanie radykalnych wyborów nie zawsze kończy się sukcesem, czasami warto pójść na kompromis.

Waga: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko