Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Październik 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Chociaż Wenus jest w Lwie do 9, otrzymujesz wsparcie energii, które rozwijają w Wadze. Do 23. Słońce zachęca cię do bardziej zdecydowanego zachowania. Między 5. a 22. Merkury motywuje cię do kontaktowania się z innymi i przedstawiania im swoich pomysłów. Do 12. Mars sprawia, że chcesz wyjść poza dotychczasowe granice. Niestety, ta obiecująca atmosfera jest wstrzymana przez energie, które emanują z Plutona i nakładają na ciebie ograniczenia. Możesz mieć poczucie osamotnienia. Z drugiej strony, jeśli cofniesz się o krok, przekonasz się, że trudności są przydatne i mogą cię wiele nauczyć. W tym miesiącu masz potencjał, aby zrealizować swoje ambicje, ale pod warunkiem, że poważnie podejdziesz do tematu.

Miłość

Twój urok zawsze czyni cuda. Poznajesz nowych ludzi. Niestety, w tym miesiącu nie będzie tak łatwo. Dopóki okres nie będzie korzystniejszy, postaraj sie być cierpliwy, wiesz jak to zrobić.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu mogą pojawić się niewielkie rozczarowania. Nie przytłaczaj innych swoją osobą. Zamiast tego, przeanalizuj pewne kwestie. Wszystko przyjdzie we właściwym czasie.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko