Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Horoskop na 2024 Strzelec z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Strzelcu, w 2024 roku jesteś pełen niezwykłej energii. Od początku stycznia pojawia się wiele korzystnych ruchów planet. Prawdopodobnie otrzymasz nowe obowiązki (głównie w dziedzinie zawodowej). Otoczenie zauważa twoje umiejętności. To niezwykłe. Robisz duży skok do przodu. Twoje działania są mile widziane. Okres wiosenny zwiastuje zakłócenia w sferze rodzinnej. Jesteś zmuszony podjąć radykalne decyzje. Niektóre sytuacje mogą pokrzyżować twoje plany. Latem powracają spokój i ukojenie, spędzasz miło czas z rodziną. Miłość

Fala szczęścia wypełnia twoją miłość. Na horyzoncie brak chmur, bierzesz odpowiedzialność za bliskich i to ci się podoba! Wokół ciebie są miłość, czułość i namiętność. W marcu doświadczasz niewielkich komplikacji, ale sytuacja jest przejściowa. W maju powstają nowe projekty. Bierzesz sprawy w swoje ręce. Jesteś w dobrym nastroju. Rozwijasz się w doskonałych warunkach. Latem w twoim życiu uczuciowym poczujesz smak zaangażowania, wybuchną deklaracje miłości. Kochasz swobodę.

Masz tych samych przyjaciół od lat. Uwielbiasz rozpieszczać swoich bliskich. Jest to dla ciebie bardzo ważne. Twój krąg znajomych się nie zmienia. W marcu odbywa się wiele spotkań. Poznajesz nowych ludzi. We wrześniu pojawiają się problemy z komunikacją. Należy wprowadzić pewne zmiany; niektórzy ludzie wokół ciebie nie są szczerzy. To z najbliższymi przyjaciółmi czujesz się szczęśliwy pod koniec roku. Spotkasz się ponownie z przyjacielem, z którym straciłeś kontakt.

Twoje zdrowie jest zagrożone, a początek roku jest pełen napięcia. Jest to spowodowane nagromadzeniem wielu różnych działań. Aby rozwiązać problem, rób regularne i długie przerwy. Wiosną powracają małe alergie. Pamiętaj, aby chronić się przed pyłkami. Ważne jest, aby dobrze wietrzyć dom. W lipcu i sierpniu bądź ostrożny, napięcia mogą cię spowolnić. Naucz się odpoczywać. Aby pozbyć się wszystkich trosk, skutecznym rozwiązaniem jest praktykowanie medytacji.

Przez cały rok odczuwasz prawdziwe szczęścief. Wpływy są korzystne. Pełen pewności siebie dokonujesz wspaniałych rzeczy. Zapomnij o wątpliwościach i rozterkach. Możesz postawić wszystko na jedną kartę.

Strzelec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko