Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Kwiecień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2019

Dzięki planecie Mars w Bliźniakach, zrozumiesz, jak cenne wsparcie dają Ci przyjaciele. Nie jest Ci łatwo przekazać część swoich obowiązków, ale odnajdziesz w końcu pewną przyjemność w dzieleniu, co pozwoli Ci również na zmniejszenie Twojej pracy i skupienie się na realizacji Twoich celów. Merkury i Wenus są Twoimi przyjaciółmi podczas pierwszej połowy miesiąca, wyostrzając Twoją intuicję, sprawiając, że stajesz się bardziej romantyczny... Jest to więc idealny czas na spotykanie się z innymi, zapraszanie do siebie, aby delikatnie wzmocnić więzi i przede wszystkim spędzić czas w relaksującej atmosferze. Ten tranzyt planet jest dla Ciebie idealną przerwą od szalonej codzienności, ale również bardzo dobrym wpływem na Twoje finanse. Pełnia księżyca 19 kwietnia zmieni trochę atmosferę, komunikacja nie będzie już w centrum uwagi. Będziesz chciał przede wszystkim zamknąć się w swoim świecie, co może doprowadzić do całkowitego przerwania relacji z tymi, których kochasz. Wtedy również stwórz kilka spokojnych chwil, żeby przegonić napiętą atmosferę!

Miłość

Wykorzystaj dobrze pierwszą połowę miesiąca, pełną słodyczy i delikatności, aby dobrze przygotować się na mniej sympatyczne jutro. Przejście Merkurego, a potem Wenus do gwiazdozbioru Barana może rzeczywiście zamienić dzisiejszą sytuację na bardziej napiętą, zwłaszcza wobec relacji z innymi i Twoich uczuć.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli jesteś w związku, spróbuj doprowadzić do kompromisów na początku miesiąca, kiedy Wasze umysły są jeszcze spokojne i pełne chęci działania. W ciągu miesiąca indywidualizm może stać się bardziej asertywny, a impulsy niekoniecznie mile widziane. Na szczęście, przejście Słońca do Byka 20 kwietnia przyniesie ze sobą spokojniejszą i konstruktywną atmosferę.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko