Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Główne wpływy w znaku ziemi muszą być zintegrowane: dobrze, że uwielbiasz wyzwania, drogi Baranie! Aż do 20-go, Słońce i Uran, będące w pierwszej dekadzie w Byku, działają w sferze finansowej, pieniądze pojawiają się i znikają, musisz dokonać wyboru! Mars, twoja planeta, w Wodniku, aż do 14-go, zapewnia ci piękną, produktywną energię i solidną sieć towarzyską. Saturn, w Wodniku, w pierwszej dekadzie, silnie wspiera twoją witalność, wzbudza cierpliwość i szacunek dla czasu. 15-go, Mars w Rybach, zmniejszy twoją pewność siebie, nieznacznie może spaść twoja energia. Jedyny ratunek w Neptunie, który może podnieśc cię na duchu w trzeciej dekadzie. W sprawach społeczno-zawodowych, za sprawą Jowisz, a zwłaszcza Plutona, pojawi się potrzeba prawnych zmian.

Miłość

będzie na wesoło i z psotami, będzie przypominać o sobie! Miłośc Przed tobą ciekawe perspektyw uczuciowe! Mars (do 14-go) i Wenus (cały miesiąc) zwiastują kreatywną zmysłowość i żarliwe momenty. Wenus wywołuje radosną i żywą harmonię relacji: potrafisz się lepiej porozumiewać. Po 12-tym mogą pojawić się nieporozumienia z powodu braku rozmów. Nie bądź nieśmiały lub zbyt agresywny, bądź sobą, bądź aktywny i spontaniczny!

Nasza rada dla Ciebie

W pierwszej dekadzie odczuwasz potężne wpływy Saturna i Urana. Będziesz musiał rywalizować z tradycją lub wolnością. W tym miesiącu skoncentruj się na miłości. Ona cię uszczęśliwi w tym okresie!

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko