Dzisiaj, Środa 26 Luty 2020


Horoskop dla Lew na Sierpień 2018

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Potrafisz idealnie odnaleźć swoje miejsce w Słońcu, co jest Twoją nagrodą. Wpływy Jowisza w Skorpionie potwierdzą Twoje decyzje, a Ty nie masz najmniejszego problemu z wyrażaniem swoich pragnień. Potrafisz więc iść do przodu, niszcząc każdą napotkaną przeszkodę na swojej drodze. Wiesz, kim jesteś i czego jesteś wart, a na dodatek nie brakuje Ci poczucia humoru. Jeśli na początku miesiąca masz kilka trudności z rozpoczęciem swoich projektów, pamiętaj, że będzie to tylko tymczasowe. Kiedy już ostatnie poprawki zostaną zakończone, ogarnie Cię uczucie, że wszystko idzie w zbyt szybkim tempie. Bez paniki, planety będące w Koziorożcu hamują Cię delikatnie i będziesz mógł z końcu cieszyć się życiem aż do końca miesiąca wraz z ludźmi, którzy Cię otaczają.

Miłość

Wenus, będąca w przyjacielskim znaku obdarza Cię spokojem i uprzejmością dla innych. Pozwoli Ci to na wprowadzenie harmonii bez konieczności akceptacji różnic. Twoja siła charakteru i obecność nie będą zabierały nikomu wolności, wręcz przeciwnie, Twoje ciepło przyciągnie do siebie wielu.

Nasza rada dla Ciebie

Nie musisz słuchać prawienia morałów - warto tym razem tego uniknąć, a skorzystasz z najlepszych dobrodziejstw gwiazd i zdobędziesz niemożliwe. Wyjście z rutyny podniesie poziom adrenaliny.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2018

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko