Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop na 2018 Ryby z naszymi poradami

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Czeka Cię rok transformacji, zmian i rozwoju osobistego. Aby dobrze go rozpocząć, zachowaj entuzjazm wobec wszelkich nowości. Zmiana pracy? Rozpoczęcie nowej działalności? Przeprowadzka? Nie bój się tego! Nie zostawiaj niczego w zawieszeniu, podejmij decyzje i uwierz w swoją intuicję. Wszystkie szanse leżą po Twojej stronie, więc uświadom sobie, czego pragniesz, a wyjdziesz na tym zwycięsko!

Jeżeli Twój związek się pogarsza, pogodzisz się z tym i podejmiesz decyzję, aby go zakończyć. Z kolei jeśli Twoja relacja jest silna, jeszcze bardziej przywiążesz się do drugiej osoby, dodasz trochę fantazji do Waszego związku i zorganizujesz wspólny czas. Może warto wyjechać w dłuższą podróż lub sformalizować związek? Jeśli jesteś singlem, wszystko jest możliwe! Wystarczy, że odłożysz na bok swoją nieśmiałość, a nowe spotkania od razu się pojawią.

Pluton w Koziorożcu pomoże Ci w polepszeniu Twojej relacji z innymi i w uzyskaniu większej swobody działania. Twoja intuicja również się nie myli – idziesz w dobrym kierunku! Z łatwością przedstawisz swoje cele innym i zyskasz ich cenne wsparcie w rozwinięciu projektów. Jesienią nie zawahasz się na polepszenie swojej wiedzy w celu zwiększenia szans na sukces.

Posiadasz w sobie duże pokłady dobrej energii, więc jej nie marnuj! Całe szczęście, że lubisz się rozpieszczać! Z łatwością więc zaopiekujesz się swoim ciałem i umysłem. Zdrowe odżywianie i metody relaksacyjne pozwolą Ci na utrzymanie równowagi.

Zakończ niektóre nawyki i dokonaj wyborów, kierując się swoim sumieniem i sercem. Nie zapominaj jednak o rzeczywistości.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko