Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop na 2019 Baran z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Ten rok nie będzie dla Ciebie odpoczynkiem! Na początku, dobre i silne aspekty Jowisza w Strzelcu obdarzą Cię dużą dawką optymizmu i możliwością swobodnego wyrażania się. Jednak wraz z Saturnem w gwiazdozbiorze Koziorożca, nadejdzie czas, aby zmniejszyć swoje oczekiwania i ambicje. W innym wypadku, możesz być bardzo rozczarowany rezultatem. Wiosną, Saturn w Plutonie zachęci Cię do całkowitego opanowania i do skupienia się na swoich celach, aby wyjść zwycięsko z tego etapu. Pod koniec roku, powinieneś dołożyć wszelkich starań, aby uzyskać pozycję lidera, jeśli pragniesz na dłużej utrzymać swoje plany.

Jeśli jesteś w związku, z większą spontanicznością wyrażasz swoje uczucia i walczysz o przyszłość tej relacji. Nawet jeśli czekają Was burze, jesteś w stanie zrobić wiele, aby uratować ten związek i rozproszyć wszelkie nieporozumienia. Robisz więc wszystko, aby na nowo rozpalić iskrę między Wami i stworzyć poważne plany na przyszłość. Jeśli jesteś singlem, wreszcie sobie uświadomisz, że czasami nie warto się spieszyć przy poznawaniu nowych osób. Poza tym skupisz się bardziej na umocnieniu Twojej pozycji społecznej niż na poszukiwaniu swojej bratniej duszy. Skorzystasz więc z tego czasu bycia samemu, aby przeanalizować wiele kwestii i przywrócić stałą wewnętrzną równowagę, zanim zdecydujesz się na nowy krok.

Jeżeli pragniesz wprowadzić stałą równowagę do Twojego życia towarzyskiego, udowodnij innym, że można na Ciebie liczyć, i że Twoje inicjatywy są precyzyjne i wydajne. Jeśli szukasz w tym momencie pracy lub pragniesz zmienić zawód, wykorzystaj do tego przede wszystkim swój wojowniczy charakter i świetne doświadczenie. Dzięki temu przyciągniesz uwagę! Pamiętaj jednak, aby uzbroić się w cierpliwość, gdyż w innym wypadku możesz działać w irracjonalny sposób, napotkać jeszcze więcej przeszkód i rozczarowań.

Powinieneś stać się silniejszy psychicznie – nie pozwól, aby niepokój zaczął Tobą kierować. Czas, aby rozpocząć jakąś aktywność fizyczną, dzięki której będziesz mógł się wyszaleć i skierować energię w dobrym kierunku. Samodyscyplina w kwestiach stylu życia jest również mile widziana! Zobaczysz, nie pożałujesz tych wysiłków!

Spróbuj poradzić sobie ze stresem i nie działać w pośpiechu. Nie wszystkie szalone pomysły są dobre!

Baran: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko