Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Baran Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Byk Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Bliźnięta Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Rak Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Lew Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Panna Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Waga Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Skorpion Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Strzelec Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Koziorożec Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Wodnik Horoskop na Rok 2019 dla znaku zodiaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Ryby

Ryby : Twój horoskop roczny 2019

  Opracowany przez Isabelle Fortes

Ten rok wyzwoli Cię z wszelkich ograniczeń, które hamowały Cię przed rozwojem do tej pory. Z biegiem czasu, różne układy planet obdarzą Cię energią, którą zainwestujesz w nabranie nowego kierunku w swoim życiu zawodowym. Pamiętaj jednak, aby trzećwo spojrzeć na te sytuacje i podjąć dobre decyzje, związane z Twoimi celami. Jeśli tylko będziesz zdyscyplinowany, zdobędziesz wszelkie szanse na odniesienie sukcesu.

Miłość: Dołożysz wszelkich starań, aby wprowadzić harmonię do Waszego wspólnego życia. Staniesz się również bardziej obecny w związku. Odnajdziecie na nowo tę silną więź, co pozwoli Wam na stworzenie wspólnych planów na przyszłość. Być może nawet zdecydujesz się na większe zaangażowanie lub na powiększenie rodziny. Jeśli jesteś singlem, spotkasz interesującą osobę, zwiększając swój krąg znajomych.

Życie społeczne: Osoby, które spotykasz na swojej drodze wprowadzają atmosferę dobroci, w której możesz swobodnie wyrażać swoją osobowość i talenty. Stajesz się pewniejszy siebie, uświadamiasz sobie swoje umiejętności – inni to doceniają. To dzięki relacjom uda Ci się odkryć nowe ścieżki, jeśli szukasz pracy. Nawet jeśli czasami tempo się zmniejszy, nie trać entuzjazmu, gdyż od grudnia gwiazdy potwierdzą, źe jesteś na właściwej drodze.

Formularz: Ten rok nie będzie dla Ciebie odpoczynkiem. Więc aby zachować formę, musisz znaleźć czas, aby zadbać o siebie. Koniecznie! Aby uwolnić się od stresu, warto postawić na relaksujące ćwiczenia. Pamiętaj również o regularnej aktywności fizycznej i dobrym odżywianiu.

Porady: Uzbrój się w cierpliwość, koncentrację i samodyscyplinę, a daleko zajdziesz. Pamiętaj, aby zastanowić się, zanim zaczniesz działać!
iPhone / iPad Android