Twoje astrologiczne prognozy na 2022 Koziorożec

Trend roku 2022 jest zarówno korzystny jak i chaotyczny. Pomiędzy styczniem a majem, a także jesienią, Pluton, Neptun, Uran i Jowisz znacznie poprawiają twoją codzienność, przyjemności i wygodę. Z drugiej strony, pomiędzy wiosną a latem, dysonans Jowisza w Baranie z twoim znakiem i Plutonem wyzwala blokady, do których będziesz musiał się dostosować ale i walczyć. Cokolwiek się stanie, pod koniec października, wraz z powrotem Jowisza do Ryb, kryzys ustąpi. Posłuchaj siebie. Staraj się rozmawiać w sposób zrozumiały, negocjuj i dąż do zgody.

Roczny Horoskop na 2022 dla Koziorożec
Idź do

  Miłość i relacje na 2022 Koziorożec

  Od stycznia do lutego Wenus w Koziorożcu napełni cię uczuciami i pragnieniami. Mars sprawia, że jesteś przedsiębiorczy. Jesteś gotowy na ponowne nawiązanie relacji lub spotkanie. W kwietniu, z Wenus i Marsem w Rybach, spotkanie lub relacja zaczyna przeobrażać się w miłość w nieoczekiwanych okolicznościach. W maju jednak, wraz z przejściem Marsa i Wenus do Barana, sprawy się komplikują. Zaskoczy cię to, bo początek był bardzo dobry. W sierpniu Mars w Byku cię chroni. Jesienią wszystko wraca z Wenus w Pannie i Skorpionie.

  Relacje społeczne i przyjaźnie na 2022 Koziorożec

  Wpływ Plutona i Neptuna powoduje, że twoje relacje z innymi są znacznie lepsze. Tworzysz mocne i sprawdzone więzi, przyjaźnie, a także pokrewieństwa. Pomiędzy 1 stycznia a 11 maja, a także jesienią, napływ Jowisza, tego wielkiego darczyńcy, wywołuje pewne wydarzenia. Pojawią się szczęśliwe okoliczności, które poprawią twoje codzienne życie. W tym roku twoje życie otwiera się na inny wymiar. Wyrywasz się z rutyny lub samotności. Znajdujesz jakieś społeczności, niespodziewane wydarzenia, imprezy, przyjemne chwile, a także projekty.

  Dobrostan na 2022 Koziorożec

  Odpuściłeś i pozwoliłeś prowadzić się losowi. To wyzwala szczęśliwe wydarzenia i przynosi ci nieoczekiwane korzyści. Jednak ten błogi stan może być zagrożony przez stresujący i przeważający wpływ Barana. Od maja do października ciesz się chwilami relaksu. We wrześniu Wenus będzie w Pannie - naładuj baterie. Zaakceptuj propozycję!

  Kariera i możliwości na 2022 Koziorożec

  Jesteś narażony na kryzysy właśnie wtedy, gdy sprawy układają się lepiej. Nie myśl, że los cię krzywdzi. W tej sytuacji zacznij od nowa - będziesz jak nowo narodzony!

  Koziorożec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

  Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.