Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop na 2023 Koziorożec z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Przez dłuższy czas pracowałeś nad swoją drogą w życiu. Teraz chciałbyś wreszcie zebrać plony swojej pracy. Twoje życzenie spełni się, dzięki przejściu Saturna do Ryb na początku marca i Jowisza do Byka w połowie maja. Te wpływy ustabilizują twoją rzeczywistość na dłuższą metę. Twoje działania nie będą już tylko tymczasowe. W końcu poczujesz się spokojnie, nie będzie ci brak pewności siebie. W tym konstruktywnym klimacie Mars w Pannie zachęci cię do podjęcia optymalnego ryzyka, aby uzyskać jeszcze więcej.

W tym roku twoja miłość dojrzewa. Spodziewaj się relacji na dłuższą metę w dość naturalny sposób bez większego, przesadnego wysiłku. Czas jest twoim najlepszym sprzymierzeńcem. Negatywne efekty Wenus w Raku znikają. Drobne działania pozwolą ci w zachowaniu oazy w miłości. Pójdziesz na kilka ustępstw, ale bez zbędnego zmuszania się do tego. Radość, która od jakiegoś czasu zaginęła po drodze, na nowo wróci do twojego życia uczuciowego. Odnajdziesz atmosferę, która zachęci cię do zainwestowania więcej czasu. W listopadzie nie pozwól, aby twoje działania stały się inwazyjne.

Zaczniesz ten rok pod presją Jowisza w Baranie, który zmusza cię do działania przeciwko twojej naturze. Jego śmiałość uderza w twoją roztropność. Jego przejście do Byka zamieni jednak wszelkie trudności w pył. Przejście Saturna do gwiazdozbioru Ryb pomoże ci w stworzeniu nowych projektów i ich całkowitej realizacji. Wraz ze wsparciem Saturna i Jowisza, rozpoczniesz nowy rozdział, pełen konstruktywnego działania. Dzięki tym wpływom twoja produktywność połączy się z intuicją. Twoje relacje z innymi znajdą się na świetnym poziomie, a twoja motywacja nie zna granic. Jesteś w stanie zdziałać cuda.

Niebiański stan rzeczy przyczynia się do twojego dobrego samopoczucia. Doprowadzi cię do sukcesu i komfortu, co będzie dla ciebie niezwykle przyjemnym uczuciem. Podążasz za swoją intuicją, zamiast się jej bać. Twoje relacje z innymi pełne są szczęścia i radości. Nie traktujesz już siebie jak ofiary. Znajdziesz również czas na relaks i dobrą zabawę. Tak trzymać!

Kierując się intuicją i rozsądkiem jednocześnie, skorzystasz z nowych i wzbogacających możliwości. Realizując je, doprowadzisz do jeszcze większej pewności siebie.

Koziorożec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko