Dzisiaj, Sobota 26 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Czerwiec 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 26/09/2020

Twoje prognozy astralne na Czerwiec 2023

Obecność Jowisza w Byku ułatwia realizację twoich ambicji, które dotychczas były ograniczone. Okres ten umożliwia rozwój i wpływa na poczucie własnej wartości. Obecność Urana sugeruje, że twoje codzienne życie poprawi się również dzięki wpływom innych ludzi. W tym miesiącu twoje wysiłki zostaną wspaniale nagrodzone. Powoli, ale z pewnością, uzyskasz tak bardzo potrzebną równowagę. Ponadto ludzie mogą mile zaskoczyć cię swoim zachowaniem i uczuciami względem ciebie. Tej przyjemnej atmosferze mogą jednak zaszkodzić energie płynące z Bliźniąt. Aby je uspokoić, możesz się kłócić, ale lepiej poczekać aż minie ten trudny czas.

Miłość

W tym miesiącu Wenus ma na ciebie niewielki wpływ. Z drugiej strony ma wpływ na innych. Nagle role zostają odwrócone. To inni starają się, aby cię uwieść lub zadowolić. Nie masz więc nic do roboty poza przyjęciem deklaracji miłości i uczuć, które są przeznaczone dla ciebie.

Nasza rada dla Ciebie

Trzymanie się na dystans powstrzymuje intruzów i zachęca innych do udowodnienia swojej szczerości. Kontynuuj drogę na tej ścieżce. Doprowadzi cię do równowagi, której szukasz.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko