Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Grudzień 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2022

Drogi Lwie, jeśli zamierzasz zreorganizować swoje życie, teraz jest czas, aby to zrobić. Od 4 grudnia podsumujesz swoje pragnienia, oczekiwania i cele, które sobie wyznaczyłeś. Jesteś uparty; nic i nikt nie może sprawić, że zmienisz zdanie, jednak jak tylko twoje pomysły staną się jaśniejsze, wykorzystasz je, aby skupić się na życiu prywatnym, dostosowując drobne problemy. Być może silne wymiany zwiększają dyskusję w rodzinie, ale to nie ma znaczenia, aby uniknąć nieporozumień, które trzeba wyjaśnić. Po stronie twoich miłości idzie dobrze: jesteś serdeczny, uważny, troszczysz się o swoich bliskich. Zbliżasz się do Świąt Bożego Narodzenia w dobrym stanie umysłu.

Miłość

Miesiąc grudzień jest pod dobrym auspicjami, twoje uczucia nabiorą rozpędu, a jeśli w powietrzu była elektryczność, będziesz się uczyć na swoich błędach. Żadnych dużych zmian, z wyjątkiem tego, że relacje się zaostrzają, wolisz dialog; jesteś bardziej romantyczny i bardziej demonstrujesz uczucia niż zwykle. Ma miejsce cud bożonarodzeniowy.

Nasza rada dla Ciebie

Wszystko jest w porządku dla ciebie drogi Lwie, należy się spodziewać pewnych zmian; poza tym szczęście jest po twojej stronie. Ciesz się magią świąt Bożego Narodzenia, aby udowodnić innym, że kochasz pomysłowym.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko