Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Byk na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Ideał życia ciągle się zmienia, drogi Byku! Ty, zwykle tak bardzo przywiązany do swoich nawyków, odważysz się otworzyć na nieznane, zwłaszcza w pierwszej dekadzie! Piękna Wenus, praktycznie przez cały miesiąc w twoim domu pozwala rozkoszować się zmysłami, często wyrafinowanymi, ale wymagającymi! Mars, w pięknym aspekcie twojego znaku, przynosi potężną energię, niezbędną w wielu dziedzinach. Aż do 20-go, Słońce w Rybach zajmie się twoim kręgiem towarzyskim, co ułatwi planowanie. Merkury będzie dbał o relacje, ale i zadumę. Na koniec miesiąca czeka cię chwilowe wycofanie, na co spokojnie przystajesz. Jak wcześniej, tak i od 23-go Saturn wzbudzi w tobie potrzebę przeanalizowania kwestii zawodowych, by przeorganizować niektóre obszary. Właśnie kreujesz przyszłość.

Miłość

Dwie planety związane z życiem emocjonalnym, Mars i Wenus, chronią twoje życie miłosne przez cały miesiąc! Szczęściarz z ciebie! W pierwszej dekadzie, nie bądź za szybki, możesz przestraszyć swojego partnera. Zastanów się jak być sobą, cichą siłą. Ten miesiąc przyniesie zmysłowe i wyjątkowe życie emocjonalne. Zaskocz swojego ukochanego swoim idyllicznym romantyzmem!

Nasza rada dla Ciebie

Aż do 23-go, posuwasz się powoli, ale pewnie po swojej ulubionej ścieżce tworzenia! Ale w pierwszej dekadzie będziesz nękany przez Saturna, który pojawi się w twoim znaku. Dostosuj się!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko