Dzisiaj, Piątek 16 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Marzec 2020

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 16/04/2021

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Ideał życia ciągle się zmienia, drogi Byku! Ty, zwykle tak bardzo przywiązany do swoich nawyków, odważysz się otworzyć na nieznane, zwłaszcza w pierwszej dekadzie! Piękna Wenus, praktycznie przez cały miesiąc w twoim domu pozwala rozkoszować się zmysłami, często wyrafinowanymi, ale wymagającymi! Mars, w pięknym aspekcie twojego znaku, przynosi potężną energię, niezbędną w wielu dziedzinach. Aż do 20-go, Słońce w Rybach zajmie się twoim kręgiem towarzyskim, co ułatwi planowanie. Merkury będzie dbał o relacje, ale i zadumę. Na koniec miesiąca czeka cię chwilowe wycofanie, na co spokojnie przystajesz. Jak wcześniej, tak i od 23-go Saturn wzbudzi w tobie potrzebę przeanalizowania kwestii zawodowych, by przeorganizować niektóre obszary. Właśnie kreujesz przyszłość.

Miłość

Dwie planety związane z życiem emocjonalnym, Mars i Wenus, chronią twoje życie miłosne przez cały miesiąc! Szczęściarz z ciebie! W pierwszej dekadzie, nie bądź za szybki, możesz przestraszyć swojego partnera. Zastanów się jak być sobą, cichą siłą. Ten miesiąc przyniesie zmysłowe i wyjątkowe życie emocjonalne. Zaskocz swojego ukochanego swoim idyllicznym romantyzmem!

Nasza rada dla Ciebie

Aż do 23-go, posuwasz się powoli, ale pewnie po swojej ulubionej ścieżce tworzenia! Ale w pierwszej dekadzie będziesz nękany przez Saturna, który pojawi się w twoim znaku. Dostosuj się!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko