Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023



Horoskop

Horoskop dla Byk na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

Ten rok otwiera przed tobą konkretne i wymarzone perspektywy, drogi Byku! Będziesz postępował zgodnie ze swoimi przekonaniami! Możesz nasycić się tym do woli, bo planety będą do twojej dyspozycji w tym miesiącu i jeszcze dalej. Paradoksalnie chodzi tu o twój ideał życia. Neptun, który napędza twoje myśli, nalega na wyobrażenie sobie tego ideału, ale to z kolei wzbudza irytację. Zmienisz się lub będziesz w trakcie zmian. Cóż za rewolucja dla ciebie! Uran, w pierwszej dekadzie, przynosi nowości i niespodzianki; życie jest kołem, które kręci się cały czas. Jeśli Uran puka do twoich drzwi w twoim Słońcu, czas żebyś mu otworzył!

Miłość

Aż do 17-go, piękna Wenus będzie powodować lekkie rozchwianie. Sprawy łagodnieją, będziesz mógł pokazać swoją zmysłową i spokojną naturę. Skorzysta na tym przyjaźń, jak również finanse lub współmałżonek, z aktywną pomocą Marsa. W tym miesiącu objawi się twój ognisty temperament.

Nasza rada dla Ciebie

Koło życia kręci się w dobrym dla ciebie kierunku, drogi Byku. W tym roku nie powinno być inaczej. Działaj na spokojnie, bądź opanowany, aby wykorzystać najlepiej swoją siłę w tym miesiącu i nadchodzącym roku.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko