Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Maj 2020 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Znaczenie kapitału i pragnienie wolności, to piękne urodziny, drogi Byku! W tym miesiącu zapowiada się niezwykłe poszukiwanie świeżości! Uran, który właśnie wszedł w twój znak, w pierwszej dekadzie namawia cię byś w oryginalny sposób zebrał i przyswoił wszystkie korzyści. Saturn w Wodniku wchodzi w interakcję w tej samej dekadzie, ale narzuca społeczno-zawodowy reżim, z którym trzeba będzie sobie poradzić. Mars, w Wodniku, aż do 14-go, wnosi dynamikę, czasem nadmierną. Następnie, od 15-go do 31-go, czeka cię wspaniała moc dzielenia się przyjaźnią. Jowisz i Pluton (przyjazny znak), w Koziorożcu, w trzeciej dekadzie, wzmocnią twoją wewnętrzną świadomość i chęć zmiany twojego życia. Neptun w Rybach czuwa nad twoimi planami i zawiązywaniem nowych przyjaźnie. Wenus, twoja planeta, cały miesiąc w Bliźniętach, obudzi w tobie chęć posiadania!

Miłość

Miesiąc podzielony będzie na dwa okresy, jeden łatwy, drugi mniej. Aż do 14-go, Mars kieruje twoją mocną, ale nieśmiałą zmysłowością. Pozwala sobie jednak na lekki odpoczynek i możesz wtedy cieszyć się emocjonalną intymnością. Wenus, psotna i radosna, przy wsparciu Merkurego od 13-go, zapewni ci przyjemny duchowo okres.

Nasza rada dla Ciebie

Powoli, ale pewnie, wszechświat przychodzi do ciebie w poszukiwaniu jakichś wewnętrznych lub zewnętrznych zmian. Podporządkuj się temu procesowi, nie opieraj się. Ponownie skup swoją energię na tym, co jest dla ciebie ważne. Carpe Diem - chwytaj dzień!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko