Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2020 dla Byk

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Wpływowe kontakty i emocjonalne radości, drogi Byku! W pracy otrzymujesz Słońce w Wadze do 22-go, a następnie Merkurego i Wenus pod koniec miesiąca: potwierdzisz swoje umiejętności! Twoja wizja życia zmieni się w wyniku metamorfoz sugerowanych przez ciężkie planety nieba, w ostatnich dwóch dekadach. Uran natomiast w pierwszej dekadzie przyniesie wyzwalający wiatr! Merkury, stojąc przed twoim znakiem do 28-go, sprzyja dobrej komunikacji ze znajomymi. Mars, cały miesiąc w Baranie, akcentuje pewną gorycz, zachowaj zaufanie do siebie. Neptun propaguje twoje plany, w drugiej dekadzie, uczy cię jak czuć i podążać za intuicją. Wenus w Pannie od 4-go do 28-go wyraźnie sprzyja twojemu ukochanemu, podczas gdy Słońce stojące przed Tobą od 23-go ułatwia życie małżeńskie.

Miłość

Od 4-go do 28-go Wenus, twoja planeta w Pannie, zgodna z twoim znakiem, daje ci wsparcie. Przed tobą emocjonalne radości i stabilne, głębokie uczucia. Z drugiej strony, Mars w Baranie nie pomaga wyrazić twojej zmysłowej pazerności, możesz być zbyt bezpośredni lub popularny. Merkury w Skorpionie wzbudza w tobie chęc wzajemnych intymnych doznań; cicha siła!

Nasza rada dla Ciebie

Kwestie przyjacielskie, a szczególnie życie małżeńskie, powinno wywołać uśmiech na twojej twarzy w pierwszych dniach jesiennej świeżości. Kontynuuj swoją drogę, z tą pokojową siłą, która tak dobrze cię charakteryzuje. W pierwszej dekadzie nadchodzi nowe – zaakceptuj to!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko