Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Wrzesień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Wrzesień 2020

Miłośc i dom w centrum uwagi, drogi Byku! Sfera miłości i twórczości otrzymuje Słońce aż do 22-go, Merkurego aż do 6-go; wystarczająco, by twój ukochany lub twoje dzieci, jeśli jesteś rodzicem i cała twoja twórczość odczuli, że teraz jest ich czas! Uran w twoim znaku, w pierwszej dekadzie, pozwoli odetchnąć oryginalnym odnowieniem twojej osobowości, powitaj go! Mars w Baranie wzbudzi twoją pewność siebie, nie trzymaj tej wspaniałej energii życiowej dla siebie, przekształć ją w coś pozytywnego! Wenus aż do 6-go pozwala cieszyć się otoczeniem, jesteś popularny, ale po 7-mym ta piękna planeta wprowadzi łagodność do twojego domu i twojej rodziny. Twój ideał życia dalej się przeobraża pod wpływem potężnych energii Jowisza, Saturna i Plutona, z wyjątkiem pierwszej dekady. Od 23-go do 30-go codzienna rutyna powraca z pełną mocą!

Miłość

Twoje pragnienie jest ważne, ale nie umiesz go wyrazić. Otrzymujesz jednak emocjonalną energię z nieba, która oświetla sferę miłości! Wenus, twoja planeta, sprzyja komunikacji i twoim związkom, aż do 6-go. Okazujesz czułość! Od 7-go do 30-go twój dom otrzymuje łaskę piękna, szlachetności i serdeczności!

Nasza rada dla Ciebie

Niech żyje jesień i jej obietnice! Odpuść to, co ci umyka i skoncentruj się na tym, co jest namacalne i trwałe w twoim życiu! Powoli poskromiaj napływ Urana, który działa w kierunku całkowitego odrodzenia!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko