Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Byk na Lipiec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Lipiec 2020

Lepsza komunikacja i wymarzone życie - to wraca do ciebie, drogi Byku! Saturn w Koziorożcu, razem z Jowiszem i Plutonem, w trzeciej dekadzie, skłaniają cię do przemyślenia niektórych spraw. Idealna transformacja? Sukces prawny i chęć rozwoju są możliwe! Saturn w harmonii z twoim znakiem mógłby być już zawsze. Do 22-go, Słońce w Raku oraz Mercury daje ci rozpoznawalność i ułatwia wymianę kontaktów i wyjścia. Jesteś otwarty i spokojny! Wenus, twoja planeta, w Bliźniętach, wprowadza w sprawy finansowe i siłę i słabość. Możesz odczuwać większą chęć posiadania, co może wiązać się z wkładem finansowym. Silna energia Marsa z Baranem, nie zawsze dostępna, omija cię. Za to w pierwszej dekadzie poczujesz wzmocnienie od Urana. Od 23-go do 31-go pokochasz swoją rodzinę!

Miłość

Lekka i zabawna Wenus nie zwróciła twojej uwagi na sprawy miłości. Zmysły i uczucia nie współgrają z twoją przyziemną naturą. Jednak możesz łączyć kwestie miłosne i finansowe. I choć ten duet rzadko jest polecany, Ty wiesz jak sobie z tym radzić! Twoje libido w tym miesiącu będzie ogromne, nieco gorączkowe. Zaufaj sobie!

Nasza rada dla Ciebie

Tego lata spędź miło czas z rodziną lub przyjaciółmi. Razem dacie radę, w pojedynkę będzie trudniej, ale wszystko będzie możliwe, jeśli zaczekasz. Ciesz się, aż do 22-go, wspaniałą opinią i powiększaj swój krąg znajomych!

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko