Dzisiaj, Poniedziałek 10 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop na 2018 Byk z naszymi poradami

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 10/08/2020

Czeka Cię wiele nowości w tym roku! Odkryjesz wiele nowych dróg, otworzysz się na nowe horyzonty i rozwiniesz swoje pomysły, dostosowując się do różnych środowisk. Nawet jeśli niektóre pomysły są już w trakcie realizacji, być może spotkasz na swojej drodze pewne przeszkody, które hamują Twój rozwój. Kierując się głęboką refleksją i mądrością, osiągniesz swoje cele. Przejście Uranu do Twojego znaku zmusi Cię do pozbycia się starych schematów i do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Dzięki temu poczujesz się wolny i położysz podwaliny pod sytuacje bardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Przyszedł czas, aby rozważyć wszystkie za i przeciw oraz aby przejąć kontrolę nad swoim życiem uczuciowym. Jeśli jesteś w związku i nic się nie układa, a Twojej relacji grozi zagłada, pewne sytuacje przekonają Cię do rozpoczęcia nowego rozdziału. Jeśli natomiast żałujesz tej sytuacji, zastanów się nad konkretnymi i praktycznymi rozwiązaniami, aby odzyskać harmonię i rozpalić zgaszony ogień. Jeśli jesteś singlem, masz dużo możliwości przed sobą, aby podbić serca innych oraz dużą świadomość, aby stworzyć relację spełniającą Twoje pragnienia.

Mimo tego, że atmosfera jest dość gorączkowa i bardzo urozmaicona, układ gwiazd obdarzy Cię odwagą i dyscypliną, aby przezwyciężyć przeszkody, wziąć na siebie pewne odpowiedzialności i skoncentrować się na nowych projektach. Cel zostanie dokładnie zdefiniowany! Jednak aby uzyskać jak najlepsze efekty, powinieneś dobrze zastanowić się nad podejmowanymi decyzjami.

Masz wystarczające pokłady energii i motywacji, aby zadbać o siebie i dobrze zorganizować swój styl życia. Więc nie odpuszczaj! Unikaj wszelkeigo rodzaju ekscesów, utrzymuj dobry humor i wychodź na świeże powietrze, gdy tylko to możliwe.

Na początku roku, wraz z obecnością planety Uran w Baranie, nie pozwól się zdekoncentrować przez panującą, agresywną atmosferę. Unikaj jałowych dyskusji i skoncentruj się przede wszystkim na sobie.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko