Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Baran Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Byk Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Bliźnięta Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Rak Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Lew Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Panna Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Waga Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Skorpion Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Strzelec Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Koziorożec Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Wodnik Horoskop na Rok 2018 dla znaku zodiaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » »
Byk

Byk : Twój horoskop roczny 2018

  Opracowany przez Isabelle Fortes

Czeka Cię wiele nowości w tym roku! Odkryjesz wiele nowych dróg, otworzysz się na nowe horyzonty i rozwiniesz swoje pomysły, dostosowując się do różnych środowisk. Nawet jeśli niektóre pomysły są już w trakcie realizacji, być może spotkasz na swojej drodze pewne przeszkody, które hamują Twój rozwój. Kierując się głęboką refleksją i mądrością, osiągniesz swoje cele. Przejście Uranu do Twojego znaku zmusi Cię do pozbycia się starych schematów i do rozpoczęcia nowego rozdziału w życiu. Dzięki temu poczujesz się wolny i położysz podwaliny pod sytuacje bardziej zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

Miłość: Przyszedł czas, aby rozważyć wszystkie za i przeciw oraz aby przejąć kontrolę nad swoim życiem uczuciowym. Jeśli jesteś w związku i nic się nie układa, a Twojej relacji grozi zagłada, pewne sytuacje przekonają Cię do rozpoczęcia nowego rozdziału. Jeśli natomiast żałujesz tej sytuacji, zastanów się nad konkretnymi i praktycznymi rozwiązaniami, aby odzyskać harmonię i rozpalić zgaszony ogień. Jeśli jesteś singlem, masz dużo możliwości przed sobą, aby podbić serca innych oraz dużą świadomość, aby stworzyć relację spełniającą Twoje pragnienia.

Życie społeczne: Mimo tego, że atmosfera jest dość gorączkowa i bardzo urozmaicona, układ gwiazd obdarzy Cię odwagą i dyscypliną, aby przezwyciężyć przeszkody, wziąć na siebie pewne odpowiedzialności i skoncentrować się na nowych projektach. Cel zostanie dokładnie zdefiniowany! Jednak aby uzyskać jak najlepsze efekty, powinieneś dobrze zastanowić się nad podejmowanymi decyzjami.

Formularz: Masz wystarczające pokłady energii i motywacji, aby zadbać o siebie i dobrze zorganizować swój styl życia. Więc nie odpuszczaj! Unikaj wszelkeigo rodzaju ekscesów, utrzymuj dobry humor i wychodź na świeże powietrze, gdy tylko to możliwe.

Porady: Na początku roku, wraz z obecnością planety Uran w Baranie, nie pozwól się zdekoncentrować przez panującą, agresywną atmosferę. Unikaj jałowych dyskusji i skoncentruj się przede wszystkim na sobie.
iPhone / iPad Android