Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop na 2020 Panna z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Od lutego, Jowisz w Koziorożcu, będący w sekstylu do Neptuna w Rybach zachęca Cię do rozpoczęcia nowych projektów. Pod koniec marca Saturn w Wodniku przejdzie do kwadratury wobec Uranu w Byku, co przyczyni się do rozwoju osobistego i większej swobody działania. Następnie, atmosfera stanie się idealna, aby zaspokoić swoje oczekiwania i uzyskać nagrodę za swoje wysiłki. Koniec roku przyniesie Ci więcej pracy, ale również więcej miłości i stabilności. Jest to więc świetny rok na budowanie solidnych podstaw i na rozpoczęcie nowej drogi!

W związku przegonisz ostatnie czarne chmury, które nie pozwalały Wam do tej pory na beztroskie wspólne szczęście. Oboje stajecie się uprzejmi i uważni wobec siebie. Czekają Was nowe projekty na horyzoncie. W miłości weźmiesz po prostu sprawy we własne ręce i polepszysz swoją relację. Jeśli jesteś singlem, nie zostawiaj swoich marzeń – masz wszystkie szanse po Twojej stronie, aby uzyskać to długo wyczekiwane spotkanie!

Od początku roku Jowisz pomoże Ci w rozszerzeniu pola działania i w odnalezieniu harmonii między pragnieniami a rzeczywistością. Jesteś pełen entuzjazmu i zaufania, nie boisz się wejść w światła reflektorów. Poszerzysz dzięki temu swoje kręgi znajomych. Odważysz się również na nowe możliwości! Wykażesz się swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem, aby przekonać i stać się niezbędnym.

Masz w sobie dobrą energię, ale bardzo często wykorzystujesz ją w 100% i nie odpoczywasz. Jeśli chcesz działać skutecznie do końca, zwolnij tempo i nie bądź zbyt pewny swojej siły. Pamiętaj, aby o siebie zadbać. Zorganizuj program łączący sport i relaks.

Tak trzymaj! Jesteś na najlepszej drodze, aby rozwinąć skrzydła i zrealizować marzenia.

Panna: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko