Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Na głównej scenie miłośc, twórczość i związek, droga Panno! Aż do 20-go, Słońce w Rybach, stojące przed twoim znakiem, kieruje światło w stronę twojego partnerstwa i twojego związku. Relacje będą bardzo ważne. Merkury, także w Rybach, z wyjątkiem okresu od 5-go do 17-go, będzie sprzyjać twoim kontraktom. Jowisz i Pluton, w Koziorożcu, wzmocnią w drugiej dekadzie twoją siłę działania, pewność siebie, jednocześnie dbając o twoje emocje, a jeśli jesteś rodzicem - twoje relacje z dziećmi. Neptun, w konfrontacji z twoim znakiem, zwiększa duchowość, ale może wywołać także rozczarowanie związkiem. Pozostań krytyczny i pragmatyczny. W pierwszej dekadzie, Uran w Byku, przyniesie wolność i powiew świeżości! Już 22-go mogą pojawić się pewne przewlekłe dolegliwości, zadbaj o siebie.

Miłość

Doskonały miesiąc w sprawach sercowych! Albo jesteś zakochany i twoje uczucia rosną, albo jeszcze nie, ale wszystko przed tobą – to pewne! Mars, Jowisz, Pluton i Saturn, aż do 22-go, w Koziorożcu, dbają o twoją miłością, przynoszą błogość!

Nasza rada dla Ciebie

Wszystko, co dzieje się w twoim znaku, jest związane z pożytecznymi wpływami planet Ziemi. To twój czas – odważ się! Koło życia czeka na ciebie. Zachowaj zdrowie, nie daj się pokonać i przeżyj na maxa ten przyjemny miesiąc.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko