Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop na 2021 Ryby z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W tym roku pozostaniesz na tym samym torze, co w zeszłym. Twoje projekty nadal będą kontynuowane, więc będziesz miał co robić. Pomogą ci z tym wpływowe i doświadczone osoby. Jednak to przede wszystkim twoja intuicja, z Neptunem w twoim znaku, pokieruje tobą i wpłynie na podjęcie ostatecznej decyzji. W styczniu Mars w Byku wyznaczy nurt na ten rok, który będzie wydajny, produktywny, wnikliwy i spójny. Między czerwcem a lipcem Jowisz zatrzyma się w twoim znaku, a w jego bagażu znajdziesz szansę, która przyniesie szczęście i opatrzność.

W tym roku staniesz się bardziej pewny siebie. Twoja determinacja będzie wsparta intuicją. Zawalczysz o siebie, zmienisz role. Na początku roku Wenus zwielokrotni twoje możliwości. Rozbicie, dlaczego nie? Ale w głębi duszy będziesz celował wyżej, bo wiesz, że na to zasługujesz. W czerwcu, Wenus w Raku, przywoła wieczną miłość. Powinieneś wtedy liczyć na Jowisza w swoim znaku, gdyż wszystko będzie możliwe, nawet niemożliwe.

Ten temat będzie nadal pod opieką Plutona, Urana i Neptuna. Od stycznia wzmocnieniem będzie Mars w Byku! Z tym arsenałem silnych, skutecznych i dalekosiężnych oddziaływań osiągniesz wiele, robiąc wszystko jak należy zgodnie z ustaloną metodą. W tym roku będziesz oddany realizacji planów i zamierzeń. Pomiędzy lipcem a sierpniem, zanim podpiszesz umowę, zastanów się dwa razy czy naprawdę tego chcesz. Jesienią, wraz z Marsem w Skorpionie, twoje ambitne plany nabiorą innego wymiaru; mogą nawet przekraczać granice.

W tym roku będziesz miał umysł ze stali, będziesz kontrolował swoje emocje. Nie pozwolisz się pokonać smutkom i kłopotom innych. Mimo że będziesz miał wystrzałowe pomysły i intensywne życie, nic nie stanie na przeszkodzie byś zadbał o siebie. Regularny czas ćwiczeń sprawi, że Twoja sylwetka będzie w doskonałym stanie. Przerwy na relaks wzmocnią ten efekt.

Użyj swojej intuicji, ponieważ dzięki niej dotrzesz do właściwego celu we właściwym czasie. Chcesz odnieść sukces i wejść na szczyt? Twoja szczęśliwa gwiazda czuwa nad tobą.

Ryby: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko