Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop na 2023 Strzelec z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Wpływy Jowisza sprawią, że rozpoczniesz ten rok z ogromnymi pokładami motywacji. Tymczasem Saturn w Wodniku odrzuci wszelkie utopijne idee, utrzymując cię na dobrej drodze. Na początku marsa ta dynamika zostanie spowolniona przez wpływy kwadratury Saturna. Pod koniec maja zaś gwiazdy stworzą atmosferę ciężkości. Mogą pojawić się pewne ograniczenia. Ta perspektywa może wydać się tobie porażką, ale nic bardziej mylnego. Gwiazdy pomogą ci w stworzeniu dobrej drogi do wygodnego i trwałego sukcesu. Mars w Lwie doda ci odwagi, abyś wykorzystał w pełni swój potencjał. Mars w Wadze sprawi, że będziesz wiedzieć, do jakich drzwi zapukać, aby odnieść sukces.

W pierwszej części tego roku, twoje życie miłosne ustabilizuje się, bez spotkania większych problemów. Od lutego do marca Wenus na nowo przyniesie pasję. W kwietniu i w maju jej dysonans może jednak doprowadzić do tymczasowych napięć w życiu miłosnym. Z kolei od czerwca do października, wraz z przejściem Wenus do Lwa, atmosfera całkowicie się zmieni. Twoje życie miłosne przejdzie do innego wymiaru. Wyjdziesz ze swojej strefy komfortu. Miłość zabierze dużo miejsca w twoim życiu, twoje uczucie będzie magiczne. Może to zdestabilizować pewne nieruszone od dawna elementy w twoim życiu. Ale okazując mądrość i rozważność w październiku, twoja miłość jeszcze bardziej rozkwitnie w listopadzie.

Mimo tego, że Saturn może delikatnie spowalniać twój rytm, i tak jesteś w centrum akcji do maja. Ignorujesz wszelkie blokady i odmowy. Tworzysz, podejmujesz wyzwania, dążysz do celu! Przekazujesz swój optymizm innym. Od końca maja do grudnia atmosfera stanie się spokojniejsza. Nie uważaj jednak tego za karę. Gwiazdy popchną cię po prostu do kilku refleksji wobec planów, których się podjąłeś. Od czerwca do lipca Mars w Lwie odkryje przed tobą nową możliwość, która zainspiruje cię do nowych pomysłów. We wrześniu Mars w Wadze przyjdzie ci z pomocą.

Saturn narzuci ci pewne ograniczenia, ale pokonasz je bez większych trudności. W tym roku nadszedł czas, aby skupić się na technikach rozwoju osobistego. Medytacja może cię zafascynować i przynieść nieoczekiwane korzyści. Kochasz świeże powietrze, więc nie zapomnij o wychodzeniu na zewnątrz. Im bardziej jesteś zamknięty w czterech ścianach, tym bardziej jesteś zmęczony. Warto więc chodzić na spacery. A może nawet jakiś wyjazd na wieś?

Plany, których podejmiesz się w pierwszej połowie roku, obiecują świetne korzyści. Jeśli chcesz wypełnić swoją skarbonkę po brzegi, zaakceptuj pewne niedogodności, które zazwyczaj sprawiają, że uciekasz.

Strzelec: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko