Dzisiaj, Czwartek 15 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Listopad 2019

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 15/04/2021

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci na pełne wykorzystanie swojego temperamentu. Słońce w Skorpionie, aż do 26 listopada, w kwadraturze do Twojego Słońca, zapowiada miesiąc, w którym Twoje życie rodzinne wymagać będzie od Ciebie większego zaangażowania. Ta sfera życia może być równocześnie pełna konfliktów, jeśli nie będziesz ostrożny. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku wprowadzi nowe zmiany w życiu zawodowym i towarzyskim. Saturn i Pluton wciąż wpływają na Twoją codzienność i zdrowie. Nie nadużywaj swoich sił!

Miłość

Masz wiele szczęścia w miłości! Wenus i Jowisz w Strzelcu, w pięknym aspekcie do Twojego Słońca, zapewnią Ci wspaniałe wpływy w tym miesiącu! Wielkie uczucia, tak, jak lubisz i życie miłosne pełne sukcesów! Mars w Wadze do 19 listopada doprowadzi do bardzo ciekawego spotkania.

Nasza rada dla Ciebie

Pomiędzy kilkoma problemami w rodzinie a pięknymi obietnicami w miłości, to od Ciebie zależy, jaki ten miesiąc dla Ciebie będzie. Twoja natura zazwyczaj skłania Cię do wybrania tego, co przynosi Ci przyjemność.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko