Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Listopad 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2019

Zapowiada się sportowy, szalony miesiąc dla Ciebie, Lwie! Wyzwania stymulują Twoje działania i pozwalają Ci na pełne wykorzystanie swojego temperamentu. Słońce w Skorpionie, aż do 26 listopada, w kwadraturze do Twojego Słońca, zapowiada miesiąc, w którym Twoje życie rodzinne wymagać będzie od Ciebie większego zaangażowania. Ta sfera życia może być równocześnie pełna konfliktów, jeśli nie będziesz ostrożny. Jeśli jesteś z pierwszej dekady, Uran w Byku wprowadzi nowe zmiany w życiu zawodowym i towarzyskim. Saturn i Pluton wciąż wpływają na Twoją codzienność i zdrowie. Nie nadużywaj swoich sił!

Miłość

Masz wiele szczęścia w miłości! Wenus i Jowisz w Strzelcu, w pięknym aspekcie do Twojego Słońca, zapewnią Ci wspaniałe wpływy w tym miesiącu! Wielkie uczucia, tak, jak lubisz i życie miłosne pełne sukcesów! Mars w Wadze do 19 listopada doprowadzi do bardzo ciekawego spotkania.

Nasza rada dla Ciebie

Pomiędzy kilkoma problemami w rodzinie a pięknymi obietnicami w miłości, to od Ciebie zależy, jaki ten miesiąc dla Ciebie będzie. Twoja natura zazwyczaj skłania Cię do wybrania tego, co przynosi Ci przyjemność.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko