Dzisiaj, Piątek 18 Czerwiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Maj 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Mars w gwiazdozbiorze Bliźniąt do 15 maja, sprawi, że pewna bliska relacja zachęci Cię do podjęcia pewnej decyzji. Czujesz, że wszystko jest możliwe i pragniesz złożyć obietnicę. Zrób to, gdyż później, 15 maja Mars przejdzie do gwiazdozbioru Raka i zmieni panującą atmosferę. Będziesz musiał zmniejszyć pewne wymagania, ale nie pożałujesz tej decyzji. Czas również na bardziej intymną atmosferę aż do 20 maja, gdyż w tym dniu Słońce i Merkury zachęcą Cię do zabawy, imprezy, poznania nowych ludzi. Wenus jest Twoją przyjaciółką do 15 maja (gdyż w gwiazdozbiorze Barana) i obdarzy Twoje życie miłosne i finansowe większą energią. Najbliższe relacje są bardziej spontaniczne, wolne i pełne życia. Idealna okazja na deklarację, podjęcie dużej decyzji, a nawet stworzenie rodziny! Ta idealna połowa miesiąca przekona nawet niedowiarków. Jednak od 15 maja, uwaga, Wenus w Byku może pogorszyć atmosferę, zwłaszcza jeśli nie potrafisz racjonalnie podejść do sytuacji i wykazać się tolerancją. Pełnia księżyca 18 maja będzie szczególnie wybuchowa!

Miłość

Jest to miesiąc pełen pułapek, pamiętaj, aby skutecznie ich unikać. Od 5 maja, Twoja autorytarna postawa może mniej się podobać, osoby jeszcze bardziej uparte stawią Ci czoła, co zdecydowanie nie zostanie rozwiązane w spokoju. Wyznaj swoje uczucia przed 14 maja, zanim pojawi się atmosfera pełna zazdrości i walki sił.

Nasza rada dla Ciebie

Jeżeli możesz, przenieś na następny miesiąc niektóre działania. Nie bądź uparty, w niczym Ci ta postawa nie pomoże. Atmosfera zapowiada się dość ciężka podczas pełni księżyca, ale już od 20 maja zacznie się zmieniać. Nie ulega wątpliwości, że powoli, spokojnie idziesz w kierunku lata.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko