Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Lew na Marzec 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2019

Najważniejsza wiadomość tego miesiąca: Uran wkroczy do gwiazdozbioru Byka 11 marca. Nie jest to jednak najlepsza wiadomość dla Lwa, który w ciągu najbliższych siedmiu lat będzie musiał zadać sobie pytania dotyczące fundamentów własnego życia. Trzeba będzie wytrzymać zmiany, które nie zawsze zostaną przez Ciebie podjęte, chyba że wolisz sam zadecydować również za swoich bliskich i narzucić im swoje zdanie. W każdym razie czeka Cię dość napięty miesiąc, pełen hamulców, ograniczeń, walki o władzę, zbyt dużego nakładu pracy i konfliktów, które do niczego dobrego nie doprowadzą... Na szczęście, od 21 marca, równonoc wiosenna zbiega się z pełnią księżyca w Wadze, co doprowadzi do bardziej satysfakcjonującego czasu, podczas którego odzyskasz na nowo kontrolę nad swoimi działaniami i podejmiesz się nowych obowiązków. Twoje życie miłosne będzie pełne ciepła do końca miesiąca, łatwo się porozumiecie i dojdziecie do kompromisów, a nawet zastanowicie się nad krokiem w przyszłość. Jeśli jesteś singlem, masz wszystkie szanse na to, aby znaleźć bratnią duszę podczas tej wiosny, pełnej miłości.Przygotuj się psychicznie na zmiany spowodowane przez planetę Uran, która może doprowadzić do wielu nagłych zmian w ciągu najbliższych lat. W tym miesiącu, Wenus w Wodniku napełnia Cię sentymentem, przyjaźń i

Miłość

będą w zgodzie z Twoją duszą.

Nasza rada dla Ciebie

Inwazja planet Uran i Mars na gwiazdozbiór Byka może doprowadzić do wielu napięć, zwłaszcza z degradacją Merkurego, co jeszcze bardziej utrudnia wymiany zdań i mobilność. Spróbuj uzbroić się w cierpliwość i już teraz naucz się sztuki kompromisu, niedługo stanie się to bardzo potrzebne.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko