Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Maj 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2020

Introspekcja, transformacje i oryginalne przyjaźnie, to wszystko przed tobą, drogi Raku! Słońce w Byku, do 20-go, wspierane przez Merkurego, aż do 12-go, proponuje miły przyjazny klimat i ciekawe plany. Wtedy to Słońce w Bliźniętach, od 21-go do 31-go, a Merkury od 13-go, zwróci uwagę na twoje sekrety i to, co w środku. Pewne kwestie nie zostały dotąd wypowiedziane! Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, otwiera cię na nowe, szczególnie w kwestii przyjaźni. Trzecia dekada to czas zmian w związku, kontynuowanych pod naciskiem Plutona i Jowisza. Mars i Saturn w Wodniku, zapoczątkuje zmiany w tobie i postara się uporządkować te kwestie, które przy tej okazji także muszą się wydarzyć. Nie bój się, zaufaj sobie!

Miłość

W tym miesiącu dążysz do bliskości ze swoim partnerem. Trudno będzie ci zaspokoić swoje emocjonalne potrzeby, jeśli nie unikniesz nieodpartej potrzeby kochania, nawet jeśli to boli. Nie da się kochać wszystkich, nie wytrzyma tego twój nadwrażliwy charakter. Do 14-go czekają cię lekkie wstrząsy w kwestii emocji i zmysłów!

Nasza rada dla Ciebie

Głębokie oddziaływanie i naciski z nieba zmuszają cię do zrzucenia zasłony. Pod pozorną wrażliwością często ukrywasz silną i zdeterminowaną osobę. Postaw się wyzwaniom, które wszechświat wymyślił dla ciebie!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko