Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Marzec 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2020

Długa podróż przed tobą. Rodzi się lub odnawia twoja duchowość i wewnętrzna siła, cudowny miesiąc drogi Raku! W drugiej dekadzie, Neptun zaleca ci większą empatię i otwartość. W tym miesiącu, twój partner nabiera dla ciebie coraz większego znaczenia. Od ciebie zależy co z tym zrobisz, by osiągnąć pozytywny efekt. Daj siebie całego, zachowując swoją wrażliwość. Piękne, potężne i intensywne siły towarzyszą ci w tym miesiącu! W pierwszej dekadzie, Uran w Byku przestawi twoje punkty orientacyjne, dla twojego dobrego samopoczucia! Więzienie, nawet ze złota, to nadal więzienie! Mars w Koziorożcu, przyniesie sprzeczki do twojego związku. Podczas gdy Saturn, począwszy od 23-go, wracając do Wodnika, osłabi niezbędne do wprowadzenia zmiany. Pozostań niewzruszony!

Miłość

Od 5-go Wenus w Byku jest na służbie twoich celów! Powinieneś być pełen zmysłowych uczuć. Mars, w pięknym aspekcie do Wenus i twojego Słońca, ochrania twoje życie emocjonalne. Uważaj jednak na Marsa, stojącego w Koziorożcu naprzeciw twojego znaku, gdyż może wywoływać zbyt gwałtowne reakcje w twoim związku. Porozumienie będzie pełne, niemal telepatyczne, zwłaszcza po 18-tym.

Nasza rada dla Ciebie

Nigdy nie trać zaufania do siebie. Ważne, byś nadal robił swoje i dokonywał koniecznych zmian w życiu. Twoja intuicja, co ważne, może ci w tym pomóc. Kochaj, ale chroń siebie, jeśli to konieczne. Żyj pełnia życia w tym przyjemnym miesiącu.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko