Dzisiaj, Środa 23 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Październik 2023

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 23/09/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Energie, które emanują od Jowisza i Urana, sprawiają ci trudność. W rezultacie rozwijasz się w atmosferze, która wymaga od ciebie dawania z siebie wszystkiego, aby osiągnąć swoje cele. Przeprowadzka z Marsa do Skorpiona, zaplanowana na 13. zapowiada, że sprawy staną się nieco bardziej skomplikowane. Aby pomóc ci w tym burzliwym okresie, skorzystaj ze wsparcia Wagi. Ona pomoże ci w szukaniu kompromisów. Niestety, pod koniec miesiąca przybycie Merkurego i Słońca do Skorpiona spotęguje komplikacje. Jeśli chcesz uniknąć wielu niedogodności w tym czasie, panuj nad swoim temperamentem.

Miłość

Po odejściu Wenus od twojego znaku, emocje opadają. Z drugiej strony, dzięki energii Wagi utrzymujesz więź z kimś, kogo spotkałeś. Jeśli twoje marzenia się nie spełnią, pozostań nadal sobą. Te niepowodzenia są przejściowe.

Nasza rada dla Ciebie

Wiesz, że energie Skorpiona nie współgrają z tobą. W tym miesiącu bądź więc mądrzejszy. Nie wywołuj kłótni z powodu nieistotnych szczegółów.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko