Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Kwiecień 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Kwiecień 2023

Jowisz w Baranie nadal poszerza pole działania. Oferuje możliwości, które pozwalają wyrazić swoje odczucia lub emocje. Jeśli masz wrażenie, jakbyś się zatrzymał, to uczucie zniknie. Szczęśliwa gwiazda oferuje ci, jeśli się zgadzasz, zmianę twojej sytuacji lub sposobu życia. Aby wszystko to było zrobione w najlepszych warunkach, musisz walczyć z energiami, które emanują z Byka. Od 1 do 30, musisz negocjować głównie z Merkurym! Jego energia począwszy od 22., powoduje opóźnienia. Zamiast krzyczeć, skorzystaj z okazji, aby trochę pomyśleć. Uważnie przestudiuj to, co jest ci oferowane. W swoich relacjach bądź dyplomatyczny, a doprowadzisz wszystko do porozumienia.

Miłość

Od 12. Wenus w Bliźniętach wywołuje radość, która sprawia, że jest przyjemniej żyć. Aby ten sielankowy klimat się utrzymał, złagodź swoją zaborczość. Pamiętaj, aby zachować umiar, inaczej może być ciężko.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy trzeba, bądź uparty. A w razie potrzeby ogranicz swoje emocje. To czas inspiracji do realizowania swoich pomysłów i bycia otwartym na innych.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko