Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Grudzień 2023 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2023

To będzie korzystna obecność Marsa i Słońca w Strzelcu. Merkury również, choć na krótko, pojawi się w tym znaku. Te energie są pozytywne, przynoszą szczęście, a przede wszystkim optymizm. Jeśli w ubiegłym miesiącu denerwowały cię pewne wydarzenia lub niektóre osoby, to nastąpi poprawa. Co najważniejsze, poczujesz się zachęcony do skupienia się na tym, co dobrze na ciebie wpływa. Chociaż wszystko jest prostsze, pożądane działanie jest zawsze opóźniane przez Urana i Jowisza w Byku. Zjawisko to jest wzmacniane przez Wenus w Skorpionie między 5. a 29 W tym miesiącu planety w Strzelcu oferują ci odpoczynek. Zachęcają cię, abyś przestał za wszelką cenę walczyć o postępy.

Miłość

Dzięki Wenus w Skorpionie twoje uczucia mogą się mocno skomplikować. Ale możesz tego uniknąć. W jaki sposób? Gromadząc wszystkie pozytywne energie i wykorzystując je w dobry sposób. W tym miesiącu, gdy tylko twój związek stanie się burzliwy, przejmij inicjatywę

Nasza rada dla Ciebie

Niektóre sytuacje i zagrożenia sprawiają, że jesteś negatywnie nastawiony. Ten stan umysłu nie zaprowadzi cię daleko. Z drugiej strony pozytywne podejście poprawi sytuację.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko