Dzisiaj, Wtorek 25 Luty 2020


Horoskop na 2018 Lew z naszymi poradami

Ten rok będzie źródłem nowości, wolności, pięknych możliwości, wzbogacających znajomości, dalekich wypraw i niespodzianek! Już od pierwszego trymestru, wraz z kwadraturą planety Uran w Baranie i z Plutonem w Koziorożcu, nadejdą ważne zmiany. Łatwo przystosowujesz się do nowych sytuacji. Rozmyślisz plan akcji, które szybko wprowadzisz w życie. Twoje świetne pomysły i to, co inni o Tobie myślą, pomagają Ci w tej sytuacji. Możesz wreszcie zacząć budować takie życie, o jakim zawsze marzyłeś!

Co nie zabije, to wzmocni. To do Ciebie należy decyzja, czy to przetrwa, czy szybko się zakończy. Jeśli jesteś w poważnym związku, uda Wam się przezwyciężyć problemy – zrobicie nawet porządek w swojej realcji, aby rozpocząć wspólnie nowy rozdział w życiu. Jeśli zaś więzi między Wami nie są mocne, nie zawahasz się, aby odzyskać wolność i pójść samemu do przodu. Jesteś singlem? Poznasz pewną interesującą osobę podczas podróży lub w nietypowym miejscu.

Podczas pierwszej połowy roku, atmosfera w życiu towarzyskim jest niezwykle intensywna. Zaczniesz inaczej spędzać czas, co spowoduje rozpoczęcie nowych znajomości. Czeka Cię wiele wypraw i podróży. W lecie, wraz z Saturnem w Koziorożcu, podejmiesz dużo wysiłków, aby skoncentrować się i wziąć sprawy we własne ręce. Rozpoczniesz wtedy konstruktywne projekty. Podczas jesieni uda Ci się zdobyć swoje cele!

Dużo dzieje się w Twoim życiu! Nie zapomnij jednak zadbać również o siebie. Znajdź czas na relaks i na zabawę. Organizując sobie aktywność fizyczną, jak i parę spokojnych zajęć, utrzymasz swój organizm w świetnej formie i unikniesz większego zmęczenia.

Niezależnie od tego, co się wydarzy, pamiętaj, aby uzbroić się w cierpliwość. Uwolnij się od nieciekawych wpływów. Jeśli dana sytuacja Ci się nie podoba, nie kontynuuj! Unikniesz dzięki temu niepotrzebnych konfliktów.

Lew : Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko