Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop na 2020 Byk z naszymi poradami

Isabelle Fortes

Od lutego skorzystasz z pozytywnych wpływów Jowisza w Koziorożcu, aby wyjść z cienia, zreorganizować swoje życie, rozwinąć ciekawe pomysły i być w centrum akcji. Od wiosny, wraz z Saturnem w Wodniku, tworzącym kwadraturę do Uranu w Twoim znaku, Twoja potrzeba niezależności przemieni się w upartość. Prawdopodobnie doprowadzisz więc do kilku ekscesów, które mogą się dla Ciebie fatalnie skończyć i stworzyć niemalże „trzęsienie ziemi” w Twoim otoczeniu. Wraz z Jowiszem w Saturnie, może również dojść do pewnych frustracji w Twoim życiu. Mimo tej napiętej atmosfery, uda Ci się jednak podjąć marsz w kierunku swoich aspiracji.

Wraz z obecnością Saturna, potrzebujesz przeanalizować swoje życie miłosne, co wyda się niezwykle konieczne dla dobra związku. Podczas tego okresu, wsparcie ze strony Twojego partnera i konstruktywna wymiana zdań będą ważniejsze niż kiedykolwiek. Jak już znajdziesz odpowiedź na swoje pytania, wszelkie wątpliwości znikną. Odnajdziesz dzięki temu równowagę i będziesz gotowy na jeszcze większe zaangażowanie.

Ten rok rozpocznie się z hukiem w tej dziedzinie życia. Czujesz się pełen inspiracji, Twoje prawdziwe pragnienia wypływają na powierzchnię, a Ty jesteś pełen entuzjazmu, aby iść w stronę przyszłości. Jednak od końca marca, ten klimat się zmieni – poczujesz w sobie bunt, gdyż jesteś hamowany w swoich działaniach. Zazdrość innych może wyprowadzić Cię z równowagi. Twój upór doprowadzi Cię do ekstremalnych zachowań. Pamiętaj jednak, aby się kontrolować!

Drażliwość, stres i nadmierna praca czekają na Ciebie! Pamiętaj więc, aby dobrze organizować swoją energię. Wyszalej się, uprawiając sport i swoje ulubione hobby. Nie zapomnij również o chwilach odpoczynku z osobami, które potrafią zmienić Twoje nastawienie.

Zbierzesz plony swojej pracy, jeśli tylko zdyscyplinujesz się i odłożysz na bok swój legendarny upór.

Byk: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko