Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop na 2023 Ryby z naszymi poradami

Isabelle Fortes

W tym roku skorzystasz z pozytywnego wpływu żywiołów wody i ziemi Saturna i Jowisza. Pomogą one między innymi w poprawie twojej codzienności. Jowisz w Byku otworzy przed tobą możliwości do zrealizowania pomysłów i polepszy twoje relacje z najbliższymi. Odczujesz wsparcie i zaufanie u innych. Saturn w gwiazdozbiorze twojego znaku zachęci cię z kolei do pracy nad osobowością. Zachęci cię między innymi do powrotu do podstaw. Wraz z Neptunem u jego boku obdarzy cię wiarą w siebie i swoje talenty.

Pod koniec stycznia Wenus w Rybach zadba o twoich najbliższych po kilku drobnych przejściach. Umocni więzi, które stawały się coraz bardziej odległe. Wenus w Rybach sprzyja również spotkaniom. Pod koniec marca, jej przejście do gwiazdozbioru Byka nada spójności uczuciom. Zaufanie zostanie odbudowane. Mars w Raku stworzy pozytywną atmosferę w twoim życiu miłosnym. Latem, nie zapomnij o drobnych romantycznych intencjach, jeśli chcesz uniknąć kłopotów. Jesienią zaś, wraz z Wenus i Marsem w gwiazdozbiorze Skorpiona, twoje życie uczuciowe odnajdzie swoje miejsce.

W tym roku to przede wszystkim Saturn i Jowisz wpływają na twoje życie. Będą realizować twoje pomysły, niekoniecznie w szybki, ale za to w solidny sposób. Będziesz mógł kontynuować to, czego się podjąłeś. Twoja praca wreszcie przyniesie plony. Jesteś na dyskretnej, stabilnej ścieżce, która utwierdza cię w komfortowej i spokojnej egzystencji. Saturn pomaga ci w tworzeniu twojej osobowości, jednocześnie dodając ci dojrzałości. W końcu będziesz mógł skupić się na najbardziej niezbędnych kwestiach. Jowisz przyniesie ci komfort i trwałość w działaniu.

Przejście Saturna do twojego znaku sugeruje kilka momentów przedwczesnego zmęczenia, które będziesz musiał zaakceptować. W tym roku nie warto niczego robić na siłę. Znajdź czas na odpoczynek, gdy zajdzie taka potrzeba. Wieś, ogrodnictwo, a nawet nic nie robienie mogą przynieść ci same pozytywne rezultaty.

Saturn powoduje uczucie ciężkości? Daj się ponieść fali wydarzeń, zamiast niepotrzebnie walczyć z wiatrakami. Dzięki temu twoje życie stanie się znacznie lżejsze.

Ryby: Twoje roczne horoskopy na kolejne lata

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko