Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Grudzień 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Grudzień 2021

Do 10. twoje projekty zyskują na wartości, kontynuujesz je z zamkniętymi oczami, jesteś zdeterminowany. Są to małe zwycięstwa, które są dobre dla twojego poczucia własnej wartości. Wygrywasz na wiele sposobów. Ten miesiąc jest bogaty w wydarzenia. Gwiazdy dają możliwość ujawnienia twoich talentów w dziedzinie zawodowej. Masz bardzo mało czasu na spędzenie czasu z bliskimi, nie dajesz im wyboru, grozi to wywołaniem drobnych nieporozumień. Jak zwykle musisz świecić przykładem. Masz szczęście, jest w tym coś pozytywnego, bo dzięki zarobionym przez siebie pieniądzom rozpieszczasz ludzi, których kochasz najbardziej. Twoje otoczenie jest wyrozumiałe i taktowne.

Miłość

Lubisz swoich bliskich, jednak brakuje ci dla nich czasu. Denerwuje cię to, ale starasz się tego nie okazywać, robisz dobrą minę do złej gry. W grudniu twoje szalone życie nie do końca współgra z życiem rodzinnym. Na szczęście wiesz, jak sobie z tym poradzić. Około 26 grudnia wszystko wraca do normy.

Nasza rada dla Ciebie

Po stronie zawodowej wszystko jest w porządku, dajesz z siebie sto procent. Z kolei po stronie emocjonalnej, z braku czasu nie jesteś zaangażowany tak, jak powinieneś, wciąż masz pole do popisu. Szanuj swoich bliskich, poświęć im swoją uwagę.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko