Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2021 dla Lew

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Twoje codzienne obowiązki i twoja praca są wzmożone przez napływ Słońca aż do 19 i przez Merkurego w Koziorożcu aż do 9. Jesteś przedsiębiorczy i dynamiczny do 6, następnie Mars w Byku obserwuje twoje społeczno-zawodowe cele. Czy postawisz sobie jakieś wyzwania? Wenus w Strzelcu do 9-go chroni twój kreatywny i emocjonalny obszar życia, wtedy ta piękna planeta przenosi swoją dobroczynną uwagę na twoją karierę, ale czyni to z umiarem! Neptun zaprasza cię na drugą dekadę, aby pogłębić twoje myśli i otworzyć twoją duchowość, podczas gdy Pluton w ostatniej dekadzie wstrząsa sferą zdrowia lub życia codziennego. Od 20. Słońce i Merkury w Wodniku sprawiają, że najbliżsi są z ciebie dumni, również twój partner lub współmałżonek, preferowane są nowe relacje, jak również inspirujące i nowatorskie wymiany poglądów.

Miłość

Energie sugerują ci zwrócenie uwagi na wolę swojego partnera. Możesz mieć wszystko dzięki współpracy, a nie narzucaniu swoich racji. Wenus w Strzelcu do 9-go sprawia, że jesteś aktywistą i pasjonatem! Twoja namiętność jest zwiększona aż do 6, wtedy odrobina stresu może pozbawić cię blasku. Pozostań dobroduszny, postaraj się o rozmowę w okresie od 10 do 31.

Nasza rada dla Ciebie

Nawet jeśli mroźna zima osłabi twoją pozytywną postawę, poświęć trochę czasu, aby zadbać o siebie, a przede wszystkim o wszystkich ludzi, którzy mają dla ciebie znaczenie. Od dwudziestego energie są bardziej sprzyjające, poczujesz spełnienie w miłości!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko