Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Listopad 2020 dla Koziorożec

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Listopad 2020

Twoje sprawy społeczno-zawodowe są naładowane energią i przyjaźnie skupione, drogi Koziorożcu! Słońce w Skorpionie, aż do 21-go, faworyzuje wszystko, co dotyczy twoich przyjaciół, planów, marzeń! Ten wpływ będzie jeszcze silniejszy 11-go, kiedy Merkury wejdzie w ten znak. Oznaczać to będzie dla ciebie rewolucyjne wspólne pomysły! Merkury do 10-go, a Wenus do 21-go, w Wadze, zajmie się twoim społeczno-zawodowym losem. Pomocne mogą być rozmowy i twój urok. Mars w Baranie spowoduje, że klimat rodzinny lub mieszkalny będzie trochę napięty. Pozostań wyciszony. Ciężkie planety będą ci towarzyszyć w ostatnich dwóch dekadach, przechodzisz metamorfozę! Uran wstrząśnie twoim ukochanym lub twoimi dziećmi. W pierwszej dekadzie czeka cię niespodzianka. Od 22-go do 30-go jesteś introspekcyjny lub wręcz odwrotnie, przestaniesz patrzeć wstecz!

Miłość

Delikatne siły emocjonalne dla twojego znaku. Mogą wywołać trochę przesady i niecierpliwość. Aż do 21-go, Wenus ucieka ci trochę, a potem Mars przejmuje twoją intymność. Znacznie lepiej będzie od 22-go: znajdziesz pasję, która często napędza twój temperament, co będzie bardziej sentymentalne, niż się wydaje. Doskonała siła woli od 11-go, wystarczająca, by położyć kres ewentualnemu stresowi emocjonalnemu.

Nasza rada dla Ciebie

Gromada w Skorpionie, w harmonii z twoim znakiem, daje ci wewnętrzny spokój. Gromada w Wadze stymuluje twoje życie zewnętrzne. Świetnie, że Mars jest małym połączeniem między nimi! Szukaj równowagi, jest w twoim zasięgu.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko