Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Luty 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Luty 2020

Piękna moc tworzenia i wzmocnienia nadal towarzyszy ci w tym miesiącu, drogi Koziorożcu! Szczególnie w trzeciej dekadzie, w której otrzymasz wsparcie swojej planety, Saturna, w twoim Słońcu, a także Jowisza i Plutona. Synergia tych energii spowoduje, że będzie to najlepszy okres w twoim życiu, bądź tego pewien i świadom. W pierwszej dekadzie, wpływ Urana w sferze miłości i tworzenia, zapowiada szczególnie korzystny miesiąc! Będziesz wykonywał dobrą pracę z głębi serca, a jej efekty powinny być widoczne w sprawach finansowych i kwestiach relacji! Neptun nadal odpoczywa w drugiej dekadzie - jesteś natchniony i uduchowiony. Jeśli przygotowujesz projekt, poczekaj do 18-go i zacznij!

Miłość

W pierwszej dekadzie możesz spodziewać się twórczej i dającej wolność zmiany! Energie planetarne są tak potężne, że przed podjęciem ważnych decyzji należałoby postawić sobie pytania. Delikatna Wenus wnosi sporo światła do tematu spotkań i sprawi, że będziesz romantyczny. Ale nie pozwól na zaburzenie harmonii przez ewentualną niezgodę w miłości.

Nasza rada dla Ciebie

Kontynuuj swoją metamorfozę i wnoszenie do życia fundamentów nowego rozdziału, o którym wciąż marzysz. Rób to bez pośpiechu, ostrożnie, pamiętając o odpoczynku. A co powiesz na medytację?

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko