Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Maj 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Maj 2019

Pierwsza połowa miesiąca upłynie pod znakiem napięcia emocjonalnego. Jeżeli nie nabierzesz dystansu, ciężko Ci wtedy będzie. Wymiany zdań pełne są egoizmu i niecierpliwości. Twoja skłonność do kaprysów w żaden sposób nie pomoże, a tylko Cię zmęczy. Powinieneś więc naprawdę zrobić krok do tyłu na najbliższych kilka tygodni i unikać wszelkich radykalnych decyzji przez pierwszych 14 dni: żadnych zobowiązań, ani rozstań, żadnych większych wydatków... Od 15, Wenus przejdzie do Byka, przyjaznego Ci znaku. Twoje życie uczuciowe rozwinie się w kierunku większej zmysłowości i intymności pełnej komfortu. Mars w Bliźniakach podczas pierwszej połowy miesiąca może często Cię drażnić przez niespełnione obietnice i niedokończone osiągnięcia, ale wszystko wróci do normy od 15 maja wraz z przejściem Marsa do Twojego gwiazdozbioru. Twój pasywny charakter będzie delikatnie wysyłać silne emocje, co sprawi, że staniesz się niezwykle atrakcyjną osobą w oczach innych, nie robiąc tak naprawdę nic. Osoby urodzone w trzeciej części znaku muszą jednak wciąż walczyć z uciskiem i frustracją wywołaną przez duet Saturna i Plutona w opozycji do Koziorożca.

Miłość

Początek miesiąca może być trochę szalony, ale za to bardzo korzystny wobec przypadkowych spotkań... Jeśli oczywiście dasz szansę przypadkowi! Druga połowa miesiąca jest idealna dla wszystkich zakochanych. Mars, Wenus i Merkury są w dobrej pozycji, czeka Cię atmosfera pełna spełnienia.

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj, aby skorzystać z wszystkich dobrych aspektów planet. Nie próbuj wymusić przeznaczenia, wszystko ma swój czas: spokojne rozmowy od 5 maja, poężne uczucia od 14 maja, a dużo energii od 15 maja. Z kolei pełnia księżyca, nieco tajemnicza i zmysłowa zapowiada magiczny wieczór.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko