Dzisiaj, Środa 22 Wrzesień 2021
Horoskop

Horoskop dla Rak na Sierpień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2019

Chowasz wszystkie emocje w sobie, co może być czasami trudne. Jeśli czujesz potrzebę wyrażenia tego, co ciąży Ci na sercu, wykorzystaj wspaniały układ planet. Uda Ci się świetnie sformułować swoje myśli – w zrozumiały i jasny sposób powiesz o swoich potrzebach. Jeśli zapragniesz ocenić swoje niepowodzenia i sukcesy, zrób to podczas wakacji. Będziesz wtedy potrafił obiektywnie je przeanalizować oraz docenić swoją łatwość w łapaniu świetnych okazji. M iłość się do Ciebie uśmiecha przez cały miesiąc. Wykorzystaj również tę możliwość.

Miłość

Jeśli czujesz możliwość rozwiązania pewnych nieporozumień, które utkwiły przez dłuższy czas, wykorzystaj tę okazję! Trygon Neptuna i Merkurego obdarzą Cię łatwością w rozmowie. Będziesz potrafił odnaleźć skuteczne argumenty, nie zapominając o łagodności i uroku osobistym. Jesteś królem komunikacji.

Nasza rada dla Ciebie

Czasami masz prawo na krótki powrót do dzieciństwa. Bardzo dokładnie zapamiętałeś zapachy i smaki, które pomogły Ci dorosnąć. Pozwól sobie na osobiste powroty, a poczujesz się w pełni wypoczęty.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko